Morbídne obézny muž spôsobil v markizáckej šou poriadny rozruch. Keď sa totiž objavil na natáčaní, všetci boli šokovaní. Tréner ani lekárka až dovtedy nemali tú česť s tak tučným človekom. Jánovi robilo problém už len obyčajné státie, rovnako tak aj obliekanie, chôdza, dýchanie či spanie. „Toto je všetko len moja chyba. Vyzerám otrasne. Vyzerám ako zviera,“ zúfal nešťastník, ktorý ďalej prezradil, že sa doslova prepchával. V robote, ale aj po príchode domov. „V práci mám tajný šuplík, kde mám dve tristogramové čokolády a za dve hodinky ich ,zlupnem‘ obidve,“ šokoval svojou otvorenosťou podnikateľ, ktorý si napokon povedal, že ak nechce zomrieť, začne so sebou niečo robiť.

Ján bol doslova až morbídne obézny.
Ján bol doslova až morbídne obézny.
tv markíza

Na televíznych obrazovkách sa mu podarilo schudnúť až 175 kilogramov a v makaní pokračoval aj po skončení programu. Dokonca si urobil trénerský kurz a vďaka svojim nadobudnutým vedomostiam pomáha chudnúť podobne obéznym ľuďom. Nezabúda však ani na seba a vďaka pravidelnej drine vo fitku sa jeho telo viac nepodobá na "medveďa". Práve naopak. Je očividné, že nadobudol svalovú hmotu a keď to takto pôjde ďalej, čoskoro bude ako Rambo. 

FOTO Jána nájdete v galérii tu >>

A navyše sa mu darí aj v celkom inej oblasti. Ako sa pochválil svojim fanúšikom na sociálnej sieti, uplynulé voľby boli pre neho úspešnými. Stal sa z neho poslanec Varína. "Poslanec je odvodený od slova " Poslanie"- tak to beriem ako výzvu. Ďakujem za vašu podporu a dôveru.  Gratulujem pánovi starostovi Ing. Michalovi Cvachovi a všetkým zvoleným poslancom . A ešte raz ďakujem všetkým ľuďom, ktorí mi pomohli. BEZ VÁS BY SOM TO NEDAL. A hlavne ešte raz ďakujem všetkým ľuďom na celom našom krásnom Slovesnku, že boli voliť a rozhodli. Varín navždy," tešil sa na internete. 

Prečítajte si tiež: