Iba nedávno sme písali, ako si Silvia Kucherenko po prechádzke okolo Štrbského plesa dopriala relax vo wellnesse. A tam sa stala doslova pastvou pre oči prítomných pánov. Blondínka si tam totiž robila fotoshooting, pričom "strúhala" jednu provokačnú pózu za druhou ako vystrihnuté z erotických časopisov. Kucherenko sa vyfotila aj v póze, kde do objektívu otrčila svoje zadné polky. No touto polohou už zašla poriadne ďaleko, keďže jej bolo vidieť pomaly až do žalúdka.

Nádherné Tatry Nelu poriadne rozpálili, na terase hotela sa totiž predviedla kompletne nahá a nad holým zadočkom dokonca odhalila tetovanie.
Nádherné Tatry Nelu poriadne rozpálili, na terase hotela sa totiž predviedla kompletne nahá a nad holým zadočkom dokonca odhalila tetovanie.
Zdroj: instagram N.S.

Podobný rozruch spravila zhruba pred pol rokom v rovnakom hoteli česká "hviezdička" a niekdajšia víťazka Hotela Paradise Nela Slováková. Tá sa vtedy na Instagrame pochválila poriadne pikantným záberom. Na ňom pózovala na balkóne s výhľadom na Štrbské pleso. Na tom by nebolo nič zvláštne, keby tam nestála úplne nahá. No a v podobnom duchu sa niesol aj nedávny

pobyt výstrednej českej Barbie alias Lolotabelly, ktorá zavítala do Tatier. Odtiaľ sa pochválila záberom, na ktorom, ako to už u nej býva zvykom, bola nahá, iba v nohavičkách.

Bujné vnady síce neotrčila priamo do objektívu, no aj tak si vyslúžila za ne kritiku. "Krásna postava, pôvabná tvár. Ale tie prsia sú hrozné." "Tu je pekne vidieť, že sa jedná o pomerne štandardné ženské telo, na ktorom sú prišpendlené dve lopty na hádzanú," skritizovali ju jej fanúšikovia. Darmo, menej je niekedy viac, no toto rozhodne neplatí v prípade tejto českej "Barbiny"...

FOTO NAHEJ ČESKEJ BARBIE NA TERASE V TATRÁCH NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: