Horváthová si spoločne s rodinkou prinavrátili leto a odleteli na exotický Maurícius. Užívajú si pláže, rozprávkové západy slnka a predovšetkým spoločne strávený čas. Za svojho snúbenca sa Dominika stále nevydala, no svadbu majú jednoznačne v pláne – hoci aj v úzkom kruhu s tými najbližšími. Medzitým sa svojim fanúšikom pochválila nádhernými zábermi z ostrova a previedla aj dokonalú postavičku.

Monika vymenila seriál Nemocnica za ponuku zahrať si hlavnú úlohu v novinke Klamstvo.
Zdroj: Instagram/mon.horvath

Na svojom vzhľade a dobrej kondícii si evidentne dáva záležať. Pri pohľade na herečkine dovolenkové fotografie sa dá len ťažko uveriť, že je mamičkou dvoch dcér – Emílie a Melánie. Hviezda seriálovej novinky Klamstvo sa ukázala v plavkách a závidieť by jej mohla nejedna dvadsiatnička. Ako si stíha pri dvoch deťoch udržiavať bezchybnú postavu? Monika nám prezradila jednoduchý a zároveň overený recept.

„Bude to už rok, čo dodržiavam intermittent fasting, tzv. prerušovaný pôst. To znamená, že začínam jesť o desiatej ráno a posledné jedlo si doprajem o šiestej popoludní. Stravujem sa síce iba osem hodín denne, avšak počas týchto ôsmich hodín sa neobmedzujem. Čo sa týka športu, nebehám a ani sa ničomu nevenujem. Ak teda nerátam beh za deťmi,“ priznala nám s úsmevom.
Moniku a jej hereckých kolegov môžete aktuálne vidieť každý pondelok o 20.30 hod. v seriáli Klamstvo na obrazovkách Markízy.

FOTKY MONIKINEJ SEXI POSTAVY SI POZRIETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: