V čase kastingu mala Dominika len 16 rokov. A hoci z jej výkonu porota rozhodne nepadla na zadok a dosť ju skritizovala, nakoniec sa prebojovala celkom ďaleko. Do finále sa nedostala, ale dostala sa až do výberu poslednej 50-ky. Diváci vtedy písali, že falošne spievajúca Alagia sa dostala tak ďaleko len vďaka vplyvu sociálnych sietí. V českom podcaste A-Cast & Kid Ajvn sa teraz mladučká tiktokerka rozhovorila aj o účasti v SuperStar.

Dominique Alagia otvorene o zákulisí SuperStar.
Zdroj: Instagram Dominique Alagia

Osobou, na ktorú má najťažšie srdce, je porotkyňa Patricie Pagáčová. Tá sa pred kamerami vyjadrila, že Dominique vyzerá ako nejaká tridsiatnička, a v zákulisí zašla ešte ďalej. „Potom sa ku mne dostalo viacej informácií, že ma Pagáčová naozaj nemá rada. Dostali sa ku mne aj screeny, čo o mne písala účastníkom súťaže SuperStar. Boli to urážky voči mne, že som pi..,“ prekvapila.

FOTKY MLADEJ DOMINIKY V GALÉRII

Porotkyňa SuperStar Patricie Pagáčová.
Zdroj: tv markíza

Ako však píše český Expres.cz, Patricie len jednoducho odpovedala, že sa k nej tieto správy dostali a celá situácia jej príde absurdná, preto ju nechce podporovať žiadnym ďalším vyjadrením. Tiež pripomenula, že Alagia zatiaľ neukázala žiadne screeny ako dôkazy a tak ide len o tvrdenie proti tvrdeniu.

Prečítajte si tiež: