Juliana sa v šou poslednýkrát postavila na váhu, na ktorej svietilo číslo 75 kg. Na začiatku veľkej premeny začínala na 140 kilách, takže zhodila krásnych 65 kg. Počas záverečného gala spomenula, že by si chcela otvoriť kurz kalanetiky pre mamičky. Jej premena vyráža dych.

Juliana išla s Marošom Molnárom zhadzovať z váhy 140 kíl.
Juliana išla s Marošom Molnárom zhadzovať z váhy 140 kíl.
Zdroj: tv markíza

„Po roku v premenách som zistila veľa vecí o sebe a rodine. Viem, že sa môžem obrátiť na kohokoľvek z nich a bezpodmienečne mi pomôžu. Tento rok mi veľa dal a trúfam si povedať, že mi okrem kíl nevzal nič. Žijem svoj vysnívaný život s manželom a naším drobcom. Chodíme na výlety, spolu na bicykel. Proste si ráno zmyslíme, že niekam ideme a jednoducho ideme. Takáto aktívna som nikdy nebola a veľmi sa mi to páči,“prezradila schudnutá mamička, ktorá však veľmi túžila po druhom dieťati.

PREMENU JULIANY, KTORÁ VYRÁŽA DYCH, NÁJDETE V GALÉRII >>

 

„Keďže operácia bola náročná a hojenie je ešte stále vo vývine, nechali sme druhé dieťa zatiaľ tak, ani lekár to zatiaľ neodporúča. Všetko spojené s operáciou bolo pre mňa veľmi náročné. Ešte pociťujem bolesti pri niektorých cvikoch, tak som ešte s kalanetikou nezačala, čo ma veľmi mrzí. Ale 28 rokov som čakala na nový život, ešte pár týždňov vydržím. Chcem do toho ísť naplno, a nie s obmedzeniami a, samozrejme, ani tá korona mi v tom nepomáha,“ hovorí Juliana, ktorá sa netají tým, že je z nej úplne nový človek.

„Priorita je teraz pre mňa Tomáško a náš spoločný aktívny voľný čas. Extrémne premeny mi dali nové telo, ale môjmu dieťaťu novú mamku, ktorá urobí všetko pre to, aby sa už nikdy nemusela pozerať, ako sa jej dieťa hrá samo, lebo ona nevládze. Na kalanetiku som pripravená, doma mám celú izbu založenú pomôckami na cvičenie,“ dodala.

Mohlo by vás zaujímať: