Prečo práve s ním ste išli do tej lekárne? Poznali ste sa dobre?

- Sme kamaráti, bola to zhoda náhod, že on išiel vtedy okolo.

Nedávno ste priznali, že ste prišli o bábätko. Hovorí sa, že ste ho čakali s pánom Kollárom. Je to pravda?

- Túto informáciu vyvraciam. A za mojich 38 rokov som o bábätko prišla už viackrát. Pri prvom raze pochybili lekári, neodsledovali krvnú skupinu, druhýkrát  zomrelo samé v brušku, a tretíkrát podobne.

To sa vám stalo po nehode?

- Nebudem sa k tomu vyjadrovať. Pre ženu, ktorá túži odjakživa po dieťati, je to citlivá téma. Milujem deti, ony mňa a to povie asi každý, kto má pozná. Som taký ich šašo. Rada trávim s deťmi čas, nabíjajú ma energiou, nestíham pri nich rozmýšľať nad negatívnymi myšlienkami. Dúfam, že to svoje raz budem mať. A dúfam, že bude mať veľmi dobrého otecka.

Máte nové tetovanie - srdiečko s číslom. Čo znamená to 14-11?

- Niekto to môže prečítať ako 11, niekto ako 2. Nie každé moje tetovanie je čitateľné. Pre mňa to má osobitý význam, ale súvisí to so situáciou, ktorá sa mi stala, lebo ma to zasiahlo.

Myslíte situáciu, keď ste prišli o dieťa?

- Nie, ale veľa ľudí si to myslí. A nesúvisí to ani s Borisovým dátumom narodenia, lebo o tom sa špekulovalo.

SEXI FOTKY FABUŠOVEJ NÁJDETE V GALÉRII >>

On má v auguste narodeniny.

- Neviem, kedy má, ale ľudia mi písali, že má 14. Až tak ďaleko sme nedošli, že by som sledovala, kedy je narodený. To som sa dozvedela až potom.

Ste s Borisom v kontakte?

- Nemá to ľahké, aj ja som nervózna z goliera. Ale nie sme v kontakte, iba sme sa radili o profesorovi, ktorého mi odporučil.

Ako ste vnímali reakcie na to, že ste boli s Kollárom v čase zákazu vychádzania?

- Nechcem byť za blbú, ale ja tak málo pozerám správy, že som nevedela, že bol zákaz vychádzania. Toto sa mohlo stať iba mne, z nevedomosti a s pánom Kollárom, ktorý rád pomáha. Ako sa hovorí, za dobrotu na žobrotu. Je to už za nami, ale ľudí to baví stále riešiť. By ma zaujímalo, či všetci tí ostatní sa zatiaľ doma modlili. Stalo sa to nám, čo sme známejší, je z toho oheň na streche, nech si každý prizná, či každý prísne dodržuje tieto nariadenia. Neverím tomu.

A čo hovorí Boris Kollár na to, že mal byť údajne otcom Fabušovej dieťaťa: "Nie, nie je to pravda, so mnou dieťa nečakala. A túto fabuláciu kategoricky odmietam. Mirka má svojho priateľa."

Mohlo by vás zaujímať: