Michal Hudák patrí medzi najobľúbenejšie televízne tváre. Jeho trefný humor diváci jednoducho milujú a obľúbené Inkognito si už bez neho nevedia ani predstaviť. Všimli ste si však, že v relácii má v poslednom čase vždy tričko s inou známou tvárou? „Možno to ľudia o mne nevedia, ale nepoužívam a nemám žiadne sociálne siete. A tak sú fotografie ľudí na tričkách mojím vlastným spôsobom, ako vzdať hold ľuďom, ktorí mi nejakým spôsobom vstúpili do života a ja si ich veľmi vážim. Jan Werich preto, lebo odkedy mi Jiřina Bohdalová povedala, že som určite jeho nepriznaný syn a určite by som mal hrať v jeho životopisnom filme, tak sa mi takýmto spôsobom vtkal do života. Navyše som sa do neho ‚prevtelil‘ pri jednom fotení a vážim si to, pretože to bola skutočne veľká osobnosť,“ priznal Mišo Hudák, ktorý má však aj ďalšie obľúbené osobnosti.

Michal Hudák ako slávny Jan Werich z rozprávky Byl jednou jeden král.
Zdroj: TV JOJ

„Julo Satinský mi vstúpil do života prostredníctvom pracovnej príležitosti, kde som mal tú česť pomôcť reinkarnovať jeho hlas a bolo to naozaj veľmi vzrušujúce a emotívne, čo mi potvrdila aj jeho dcéra Lucia Satinská,“ zaspomínal si na nedávnu reklamu pre známu komerčnú banku.

Enologička svetového formátu, ktorá zasvätila celý svoj život práci s viničom a vínom. To je dáma, ktorú Michal Hudák tiež nosí na svojom tričku.
Zdroj: TV JOJ

Kto je však sympatická dáma, ktorú má tiež na tričku? „Už nejaký čas som ambasádorom najväčšej vinárskej súťaže na Slovensku DANUBE WINE CHALLENGE a som vášnivým fanúšikom vína. Na Slovensku existuje veľa významných ľudí, o ktorých treba hovoriť – a určite medzi nich patrí aj enologička svetového formátu inžinierka Dorota Pospíšilová, ktorá zasvätila celý svoj život práci s viničom a vínom. Je to fenomenálna šľachtiteľka, ktorá má na konte 24 zaregistrovaných odrôd novošľachtencov. Jedna vyšľachtená odroda, to je tak 40 – 50 rokov práce... Pred pár týždňami oslávila 93 rokov, je to inak verná diváčka Inkognita, tak som si povedal, že jej takto vzdám hold, lebo ju mám veľmi rád,“ dodal.

ĎALŠIE JEHO TRIČKÁ SI POZRITE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: