Je to pre vás ten pravý? Rozprávate sa o svadbe, o dieťatku?
– O svadbe, o deťoch, o živote… Stále sa máme o čom baviť.

Mama na prenájom je denný seriál a vyžaduje si hodiny práce. Ako to stíhate popri moderovaní v rádiu a vzťahu na diaľku?
– Stíham. Počas dňa pracujem, v noci spím, vo voľných chvíľach som s rodinou, priateľmi a partnerom. Každý má toho veľa. Ja nie som výnimkou.

Čo najradšej robíte vo voľnom čase?
– Spím, ale každú voľnú chvíľu sa snažím byť s mo- jimi najbližšími a je úplne jedno, čo robíme. Tiež mám rada tvorivé veci. Rada si niečo doma vyrábam, ale to už je história. Keď bol na to čas, bol to pre mňa veľký relax. Momentálne sú to prechádzky v lese, výlety s priateľmi. Veľký relax je aj šoférovanie, niekedy v úplnom tichu. V poslednom čase cestujem často a padne mi vhod, keď si počas jazdy prečistím hlavu.

Martina Zábranská v seriáli Mama na prenájom.
Zdroj: tv markíza

ODHALENÉ FOTKY ZÁBRANSKEJ V SERIÁLI TU >>

Čo si rada pozriete v televízii?
– Čokoľvek, čo stojí za to a čo ma aktuálne zaujíma, od filmu cez seriál, dokument až po správy. Rada sa vraciam ku klasikám. Aj k tým česko-slovenským. Raz začas si pozriem filmy, ktoré som videla už 100-krát, ako napríklad Forrest Gump, Láska nebeská, Anděl páně a pod. Od detstva zbožňujem Priateľov, to je seriál, ktorý poznám spredu, zozadu, takže vždy po nejakom čase príde veta: „Už si dlho nevidela Priateľov, je čas.“ Aktuálne som sa namotala na Wednesday od Tima Burtona, film Glass Onion: A Knives Out Mystery na Netflixe, seriál MOST! na ČT alebo si z času načas pozriem aj staršiu vec, teraz napríklad výborný britský seriál Rím od HBO ešte z roku 2005. A keď vyjde nový diel 2 na 1 na Markíze, nedám si ho ujsť.

Nedávno sme privítali nový rok 2023. Zvyknete si dávať nejaké predsavzatie?
– Áno, žiť šťastne. Lebo keď budem žiť šťastne ja, budem môcť robiť šťastnými aj ľudí okolo mňa.

Prečítajte si tiež: