O živote Martiny nemali niekoľko rokov poňatia ani jej kolegovia zo súťaže, s ktorými sa kedysi pravidelne stretávala. Žila v zlatej klietke, starala sa o deti, bola vzornou manželkou a pozornosť médií ani niekdajšia kariéra jej vôbec nechýbali. Minulý rok však prišiel šok. Už pred letom sa začalo šuškať, že Schindlerová a jej manžel spolu už dlhšie nežijú.

Dôkazom toho bolo aj to, že Martina sa odrazu začala objavovať v televízii, bolo ju vídať na spoločenských akciách, no a dohady sa naplnili v novembri, keď sa s mužom stretli na súde vo veci rozvodu, ktorý prebiehal v dusnej atmosfére.
Krásna tmavovláska si tak už nejaký čas užíva sladkú slobodu, vrátila sa k spievaniu a vždy, keď sa niekde objaví, doslova žiari spokojnosťou.

September 2018: Martina nebola spokojná s tvarom jej poprsia.
Zdroj: archív

K úplnému šťastiu a dokonalosti jej však zrejme chýbala ešte jedna ,,maličkosť“. Schindlerová sa už od čias SuperStar mohla pýšiť bujným a veľkým poprsím. No keďže má po dvoch pôrodoch, dojčenie dalo zabrať očividne aj jej... A rozhodla sa konať.

,,Martina približne pred 3 mesiacmi podstúpila estetickú operáciu pŕs. Nešlo o žiadne zväčšenie ani zmenšenie, jednoducho, má dve deti, dojčila a nebola spokojná s tvarom, aký jej ostal,“ dozvedeli sme sa zo zdroja blízkeho speváčke. A keďže je teraz single, nie je sa ani čomu čudovať. Martinu sme oslovili, no do uzávierky nereagovala.

ZÁBERY NA JEJ UPRAVENÉ PRSIA NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: