V Schindlerovej živote nastal zhruba pred štyrmi rokmi veľký zlom. Martina sa rozviedla a ohlásila návrat na hudobnú scénu. Speváčka však svoje nevydarené manželstvo nikdy príliš nekomentovala. No bolo známe, že Haršány bol v hľadáčiku polície, ktorá ho neskôr aj zadržala spolu s členmi organizovanej zločineckej skupiny takáčovci.

Na ostrove vznikli viaceré pikantné fotografie.
Zdroj: Instagram/Martina Schindlerová

Martina sa po rozvode upriamila na spev a najmä na svoje dve deti Kamila a Martinu. Dovtedy spoločenské akcie nenavštevovala, keďže viedla rodinný život a z povedomia verejnosti sa úplne stiahla. Martina si užíva single život a oficiálneho partnera od rozvodu nemala. Na jeseň 2019 sa šuškalo, že by mala mať blízko k Danielovi Krajcerovi, keď ich fotografi spolu prichytili až dvakrát. „Kamaráti sa občas stretávajú, to je celkom prirodzené,“ reagoval vtedy expolitik. Najnovšie je zrejme všetko inak.

Martina nedávno zavítala na premiéru filmu Prezidentka. A neprišla sama! Spoločnosť jej robil neznámy muž. Keď však zbadali fotografov, hneď sa oddelili. Jej sprievod ju čakal mierne obďaleč a viackrát si Martinu natáčal na mobil. Kto je sympatický muž po jej boku, komentovať nechcela. No nám sa podarilo zistiť, o koho ide. Schindlerovej robil spoločnosť právnik Marcel Boris. Ten za posledné obdobie viackrát figuroval v Televíznych novinách na Markíze. Ide totiž o právnika, ktorý nedávno obhajoval maloleté dievča, ktoré zneužíval kňaz z Oravy. Vyzerá to tak, že dvojicu spojila najmä ich práca, keďže Martina vyučuje na právnickej fakulte. Či naozaj ide o jej nového partnera, nám Martina nepotvrdila.

FOTKY MARTINY SO ZNÁMYM PRÁVNIKOM NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: