A keďže nijako extra nešuškali, nedalo sa nepočuť, že spoločne majú namierené na koncert britskej kapely Skunk Anansie. Martina sa potom pochválila niekoľkými videami z koncertu na sociálnej sieti, kde však ani raz nespomenula, s kým tam je. A spoločnosť z koncertu nepriznal ani Krajcer, ktorý je na sociálnej sieti dosť aktívny a rád zverejňuje aj informácie zo súkromia. Keď sme mu zavolali, bol v poriadnych rozpakoch.

„My sa poznáme s Martinou niekoľko rokov. Už viac ako 14 rokov sme kamaráti,“ začal sa smiať Krajcer. „Viete čo, ja som bol vtedy v Markíze, stretli sme sa na nejakej spoločenskej akcii a tam sme sa zoznámili,“ pokračoval a vzápätí sa zháčil. „A kedy to bolo? Čo sú to za fotky? Kde sme sedeli? Ja si to už nepamätám,“ začal zisťovať, no vzápätí mu zrejme došlo.

„Išlo o kamarátske stretnutie. My sme sa už dlhší čas spolu nestretli. Ja nemám problém nič tajiť, som zvedavý, čo sú to za fotky. Určite sme sa bavili o tom, že bude spievať na mojich narodeninách, takže predpokladám, že sme toto riešili. Takže bolo to také polopracovné kamarátske stretnutie, tak to nazvime,“ dodal bývalý politik, ktorý s ňou však neriešil iba svoje narodeniny, ktoré má už 17. septembra, ale vyskákal sa s ňou aj na spomínanej kapele Skunk Anansie.

Daniel Krajcer
Zdroj: Instagram

ICH SPOLOČNÉ FOTKY NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: