O bývalej superstaristke Martine Schindlerovej (34) kedysi dlhé roky nebolo nič počuť. V júli 2012 sa vydala, keď sa jej vyvoleným stal podnikateľ Kamil Haršány. A potom sa po nej zľahla zem. Sedem rokov žila v anonymite a v tzv. zlatej klietke. Medzičasom porodila dve deti. Nasledoval rozvod, začala pracovať a pravidelne ju vídať na spoločenských akciách. Na jeseň 2019 sa šuškalo, že by mala mať blízko k Danielovi Krajcerovi, keď ich fotografi spolu prichytili až dvakrát. No obaja tvrdili, že sú iba kamaráti.

Martina je momentálne v Chorvátsku. Na pláži predviedla sexi telo.
Martina je momentálne v Chorvátsku. Na pláži predviedla sexi telo.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CgzY2y6Kkuo/

Na konci júna zavítala do spoločnosti po boku známeho advokáta. Jej sprievod ju čakal mierne obďaleč a viackrát si Martinu natáčal na mobil. Kto je sympatický muž po jej boku, komentovať nechcela. Nám sa podarilo zistiť, že ide o právnika Marcela Borisa, ktorý nedávno obhajoval maloleté dievča, ktoré zneužíval kňaz z Oravy. Vyzerá to tak, že dvojicu spojila najmä ich práca, keďže Martina vyučuje na právnickej fakulte. Či naozaj ide o jej nového partnera, nám Martina vtedy nepotvrdila.

Najnovšie ju však usvedčili fotky z Chorvátska, kde dovolenkuje so spomínaným právnikom. Obaja totiž zverejňujú zábery na sociálnej sieti z rovnakého miesta. Martina sa pochválila fotkou z pláže, večerou z morských rýb či plavbou na jachte a z rovnakého miesta zverejnil v tom čase fotky aj Boris. Je teda viac ako jasné, že ide o jej nového partnera. Že by speváčka konečne našla tú pravú lásku?

FOTKY MARTINY A MARCELA, KTORÉ ICH USVEDČILI, V GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: