Maroš a Nataša prvou veľkou krízou prechádzali už v decembri 2017.  Vtedy však žiadosť o rozvod stiahli a zdalo sa, že najhoršie majú za sebou. Nedávno sa však situácia zopakovala. Nataša druhýkrát podala žiadosť o rozvod, tentoraz však k udobreniu neprišlo a súd manželov Kramárovcov nedávno rozviedol za bleskových 20 minút.

Maroš a Nataša v čase, keď tvorili zamilovanú dvojicu.
Maroš a Nataša v čase, keď tvorili zamilovanú dvojicu.
Zdroj: archív

Ako nám v rozhovore prezradila hercova mama pani Tatiana Kramárová, Maroš si začal stavať nové letné sídlo v Dunajskej Lužnej, kde sa už čoskoro presťahuje. No a práve tam ho len nedávno načapali s neznámou brunetkou a začalo sa špekulovať, či je to nová náhrada za jeho ex Natašu. Nám sa však podarilo identitu ženy, ktorá mu robí tak často spoločnosť, odhaliť. Maroša sme totiž pri novej vile, kam chodí pravidelne kontrolovať robotníkov, zastihli aj my. A opäť s tou istou kráskou. Nejde však o žiadnu novú známosť, ktorá sa v jeho živote vyskytla.

December strávil Kramár s celou rodinou na Kostarike.
December strávil Kramár s celou rodinou na Kostarike.
Zdroj: Instragram M.K.

„Ide o manažérku Marošovho divadla Vo veži, jeho pravú ruku. Poznajú sa už dlho, v pracovných veciach mu veľmi pomáha a má na starosti priebeh všetkých predstavení. Vždy keď niečo potrebuje vybaviť, postará sa o to. Majú k sebe blízko. Dokonca keď bol herec v januári 2017 v Austrálii spolu so svojím predstavením, robila mu spoločnosť. Trávia spolu dosť času, no či majú k sebe bližšie, ako len kamaráti a kolegovia, je otázne,“prezradil nám zdroj z hercovho okolia. No keďže Maroš je už slobodný muž, nič mu nebráni vhupnúť do nového vzťahu.

 

FOTKY KRAMÁRA  S BRUNETKOU NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: