Jozef Vajda prijal pred pár rokmi pozvanie od Katky Jesenskej a v jej relácii Na chalupe ukázal aj svoj víkendový príbytok. Chatu si s manželkou postavili pred viac ako 17 rokmi. „Keď idem hore kľukatou cestou na Bezovec, mám pocit, že som úplne v inom svete. Kráčam v zelenom krásnom tuneli alebo v zime zasneženou krajinou. Je jedno v akom období, tu je krásne stále. Teším sa sem, vždy tu zo mňa spadnú všetky veci z mesta - záväzky, pracovné povinnosti a zrazu sa cítim ako voľný vták,” pochvaľoval si Vajda.

Jozef Vajda.
Jozef Vajda.
Zdroj: tv joj

Herec v rámci chalupárstva vyzdvihuje zručnosti svojej manželky. „Všetko tu nakreslila a navrhla July. Je rodená architektka, aj keď robí úplne niečo iné. Všetko, čo je v tejto chate, má svoj príbeh. Nič nie je z obchodu, všetko našla a zobrala July odniekadiaľ a upravila to,” nešetril chválou herec.

„Nie vždy treba míňať veľa peňazí na drahé a luxusné doplnky. Niekedy stačí kúpiť staré hodiny a zrekonštruovať ich,” ukazoval zaujímavé kúsky z ich chalupy. Manželia tam majú aj vonkajší altánok, kde najradšej posedávajú a pravidelne si tam aj niečo ugrilujú.

FOTKY CHALUPY JOŽA VAJDU NÁJDETE V GALÉRII:

Prečítajte si tiež: