Minulý týždeň sa porotkyni Moniky Bagárovej narodila dcérka Rumia. Od toho okamihu mnoho divákov špekulovalo, ako to bude počas finále. Kto ju v porote nahradí, či príde osobne alebo tam vôbec nebude. No a Monika sa nakoniec objavila. Pochopiteľne, reálne v štúdiu nesedela, ale celý večer hodnotila prostredníctvom videa z pohodlia domova. A vyzerala fantasticky! Len málokto by povedal, že uplynulý utorok rodila. Pred finalistami boli tri kolá. Prvé s názvom svetové hity, druhé československé kolo a tretie The Best Of hity, ktoré spievali počas súťaže. Do tretieho kola však postúpili iba traja finalisti a dvaja po dvoch kolách vypadli.

Veľké finále SuperStar. Top 5.
Veľké finále SuperStar. Top 5.
Zdroj: tv markíza

CELÉ FINÁLE NA FOTKÁCH SI POZRITE V GALÉRII

Hneď po prvom vystúpení sa však Paľo Habera pri hodnotení vyzliekol. Zo saka... ,,Toto na sebe nemôžem mať. Tak a teraz som voľný!" zahlásil a ostal v košeli. Po prvej reklame na divákov čakalo ďalšie milé prekvapenie. Vo videu sa objavila Monika a v náručí mala milovanú dcérku. ,,Nemusíš ani nič hovoriť a mám zimomriavky. Je to neuveriteľné, že som ťa spoznal ako 15-ročnú, keď si predo mnou spievala na kastingu a teraz ťa vidím ako mamu,"rozcítil sa Habera. Všetkých päť finalistov si neskôr pre porotcovského kata Haberu pripravili veľké prekvapenie. Marián Čekovský hral na klavíri a TOP 5 zaspievala úryvky najväčších hitov Paľa. A podľa jeho výrazu bolo jasné, že ho to veľmi potešilo a aj dojalo, čo neskôr priznal. No kým v prvom kole mnohí zahviezdili, druhé, československé kolo viacerých potopilo. Zrejme jediná, ktorá podala bezchybný výkon, bola Barbora Piešová s piesňou Milovanie v daždi. Vystúpenie nevyšlo Diane Kovaľovej, ktorá mala problémy s nízkymi tónmi, kritiku si vypočula aj Dominika Lukešová a rovnako aj Giovanni Ricci, ktorý si trúfol na hit od Karola Duchoňa. 

Keď vypadla Dominika, Dianka sa rozplakala.
Keď vypadla Dominika, Dianka sa rozplakala.
Zdroj: tv markíza

Po dvoch kolách však nasledovalo prvé nepríjemné vyraďovanie. Prví dvaja, komu sa sen o víťazstve rozplynul, boli Giovanni Ricci a Dominika Lukešová. 

Najsilnejší moment prišiel tesne ku koncu, keď poslednú pesničku odspievala Barbora Piešová a na jej konci sa rozplakala. Vtedy začali plakať všetci porotcovia. A nasledovalo vyhlasovanie víťaza... Dokopy prišlo až 660-tisíc SMS hlasov. Na treťom mieste skončil Martin Schreiner. A víťazkou tohtoročnej SuperStar sa stala Barbora Piešová. ,,Kúpim si nové tlmiče," neopúšťal ju humor ani pár sekúnd po víťazstve. ,,Poďakujem všetkým, čo sa o mňa starali a spravili tu zo mňa ženu," dodala. Hneď po vyhlásení výsledkov ju vyspovedal Matúš Krnčok. Aké máš pocity? ,,Rovnaké, ako pred tým. Mám dve ruky, jednu hlavu, dve nohy, takže stále som rovnaký človek, len proste som získala nejaký titul. Ja som strašne vďačná, ale niektorým ľuďom by to spravilo asi väčšiu radosť. Ale ďakujem všetkým a hovorím, že wau, lebo som nečakala, že je vás toľko. A fakt ďakujem, že ste v tejto krízovej situácii, keď nie je veľa financií v každej domácnosti, minuli peniaze na to, aby ste ma podporili. A som rada, že ste ma brali takú, aká som a nerobili ste haló za to, že som iná," povedala v prvom rozhovore po víťazstve. 

Anketa
Ste spokojní s novou SuperStar?
  • 80%
  • 15%
  • 5%

Prečítajte si tiež: