Nikodým momentálne hviezdi ako moderátor v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome. Na televíznych obrazovkách je však už dlhé roky. Paradoxne, jeho dve deti však podobné povolanie vôbec neláka. Syn Adam sa minulý rok zúčastnil na finále modelingovej súťaže Elite Model Look v Prahe. A hoci vtedy nevyhral, už len dostať sa do úzkeho finálového výberu bol obrovský úspech.

No a najnovšie všetkým vyrazila dych aj Nikodýmova 15-ročná dcéra Emma Lea. Počas uplynulých módnych dní v Bratislave sa totiž niekoľkokrát predviedla na móle a pôsobila ako skutočná profesionálka. Len málokto však vedel, že krásna modelka je dcérou Martina Nikodýma. Ako vníma to, že sa rozhodla byť manekýnkou?

Martin Nikodým s dcérou, synom a s ex-manželkou Michaelou.
Martin Nikodým s dcérou, synom a s ex-manželkou Michaelou.
Zdroj: Emil Vaško

„Emka sa modelingu venuje veľmi cieľavedome. Pracuje na sebe. Veľmi jej v tom držíme palce. Z diaľky to všetko pozorujem a dozorujem. Je šikovná, dokonca už pracuje aj s celkom slušnými menami v brandži ako napríklad Boris Hanečka. S kým som sa stretol, každý mi hovorí, že je výborná,“povedal nám hrdý otec Martin.

Že by sa teda sestra inšpirovala svojím bratom? „Bolo to naopak. Emka bola v našej rodine prvá a potom sa Adam inšpiroval Emmou. No Adam už je mimo toho všetkého, preňho sa to už skončilo. Dcéru to veľmi baví. Hovorili sme o tom spolu, nemá z toho stres, je s tým úplne v pohode a na móle je už ako doma,“dodal pyšne.

FOTKY MLADEJ NIKODÝMOVEJ NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: