Spolu s manželkou a dcérou sa na slovenskej premiére nového filmu Šťastný nový rok ukázal aj milionár Patrik Tkáč. Pre neho bola spomínaná udalosť o to viac vzácnejšia tým, že v snímke účinkuje aj jeho staršia dcéra Karolína. Malému dievčatku už teraz herci predpovedajú veľkú budúcnosť. Talentovaná Karolína totiž na pľaci predviedla skvelý herecký výkon. Rodinka na červenom koberci nesklamala ani teraz.

Okrem toho, že Tkáč je stále verný svojmu imidžu dlhej brady, s ktorou sa prvýkrát objavil pred rokom a pol na slávnostnej premiére muzikálu Bambuľka, bol neprehliadnuteľný aj tentoraz. Dôvodom však nebol iba jeho sivý porast na tvári, ale jeho tri kráľovné, ktoré ho v ten večer sprevádzali. Manželka Iveta zažiarila v čiernej obtiahnutej ligotavej róbe s kabelkou luxusnej značky.

Vlasy zvolila rozpustené, zatiaľ čo jej staršia dcéra ich mala vypnuté do horného chvosta, no kto sa pozrel na jej nohy, ostal prekvapený. Vidno, že manželka milionára sleduje módne trendy a tie volí aj pre svoje princezné. Karolínka sa totiž blysla chlpatými topánkami, ktoré sú aktuálne trendy. K nim zvolila krátky čierny kožuštek. Všetko nasvedčuje tomu, že z detskej herečky bude raz celkom určite módna ikona...

Dotrhaná: Karolína Tkáčová si zahrala v muzikáli Bedári.
Dotrhaná: Karolína Tkáčová si zahrala v muzikáli Bedári.
Zdroj: Instagram

FOTO ŠTÝLOVEJ KAROLÍNKY NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: