Vie si to zariadiť. O moderátorke Alexandre Orviskej je známe, že po jej boku sa vystriedalo niekoľko známych slovenských športovcov. Jedným z nich bol aj bývalý hokejista bratislavského klubu HC Slovan Jaroslav Janus, s ktorým randila v roku 2013. A práve s ním sa objavila na utorkovej slávnostnej premiére pikantného filmu 50 odtieňov temnoty (50 shades of darker).

Nahodili sa do plaviek: Barkolová, Nízlová a Orviská majú čo ukázať

Saša Orviská to má v živote ozaj pestré. Napriek tomu, že je šťastne zadaná s mladým hokejistom, s druhým ju v poslednej dobe občas vídať v spoločnosti. V médiách sa dokonca nedávno objavila aj správa, že by mali mať opäť blízko, no jojkárka tieto fámy popiera tým, že pravidelne zverejňuje zábery, ako ju Kozák, ktorý momentálne oblieka dres hokejového klubu Medveščak Záhreb, zaplavuje kvetmi.

Navyše to, že s ním stále tvorí zaľúbenú dvojicu, svedčí aj fakt, že pred pár dňami došiel na otočku na oslavu narodenín jej dcérky Viktórie. No a aby toho nebolo málo, Orviská strávila uplynulý víkend na lyžovačke v spoločnosti svojho ďalšieho expriateľa - Martina Valihoru, s ktorým má dcéru. Saša, kto sa v tebe má vyznať...

Viac na Pluska.sk: