Legendárna Pomáda bola jedným z najziskovejších amerických muzikálov vôbec a hity z filmu dodnes hrávajú v rádiách, na diskotékach a ľudia ich poznajú naspamäť. Ako dopadli hlavné hviezdy?

John Travolta (66)- Danny Zucco

John Travolta zažiaril nielen v Horúčke sobotňajšej noci, kde sa ukázal ako zdatný tanečník, ale aj v Pomáde, v ktorej z neho šaleli všetky ženy. Neskôr zahviezdil v kultovej snímke režiséra Quentina Tarantina Pulp Fiction. Herca katapultoval medzi najväčšie hviezdy a darí sa mu dodnes. Dlhé roky patril medzi idoli žien. Jeho srdce si však napokon získala americká herečka Kelly Preston, s ktorou mali tri deti. V roku 2009 ich rodinu postihla obrovská tragédia, keď počas dovolenky ich len 16-ročný syn Jett náhle zomrel po tom, ako dostal epileptický záchvat. Len pred pár týždňami Travoltu postihlo ďalšie nešťastie. Presne 12. júla po rokoch ťažkého boja zomrela jeho milovaná manželka Kelly na rakovinu.

Film Pomáda
Film Pomáda
Zdroj: archív

Olivia Newton- John (71) Sandy Olsen

Olivii Newton-John sa ešte predtým, ako účinkovala v Pomáde, podarilo získať tri ceny Grammy. Po úspechu v známom muzikáli sa Olivia ukázala ešte v zopár filmoch. Jej piesne sa niekoľkokrát umiestnili v rebríčkoch TOP 10.
V roku 1992 jej diagnostikovali rakovinu prsníka. Tento boj vyhrala a dodnes finančne podporuje ľudí s podobným osudom, aký má ona. Je druhýkrát vydatá a má dcéru Chloe Rose (34). Stále patrí k nádherným ženám.

 

AKTUÁLNE FOTKY HERCOV NÁJDETE V GALÉRII:

Pokračovanie na ďalšej strane: