Keď sa v decembri 2017 objavila informácia, že Kramárovci prechádzajú krízou a hrozí im rozvod, herec vtedy poskytol pár viet českým médiám, no pred pár dňami prehovoril aj pre tie slovenské. „Tak v každom manželstve je to chvíľku v poriadku, potom je búrka, potom vyjde slnko, je to všelijako. To sú však súkromné veci, s ktorými by som sa veľmi nerád zdôveroval,“ prezradil Kramár minulý týždeň v jojkárskom Top Stare.

9.2. 2018, 23:20 hod., Bratislava Staré mesto: Keď sa Siposová zjavila pri stole (vľavo), Nataša ( v čiernom) jej následne bez váhania začala hladkať nohu.
9.2. 2018, 23:20 hod., Bratislava Staré mesto: Keď sa Siposová zjavila pri stole (vľavo), Nataša ( v čiernom) jej následne bez váhania začala hladkať nohu.
Zdroj: Tip čitateľa

Rodina však naďalej zostáva pokope a to, že žiadny rozvod nehrozí, dokazovali aj počas sviatkov, ktoré trávili všetci spolu v Kostarike, kde študovali ich deti. Z exotického miesta sa vrátili len nedávno a Maroš sa hneď vrhol do práce. V jeho prípade tak nastalo opätovné pendlovanie medzi Bratislavou a Prahou, kde má mnoho filmových a divadelných angažmánov. Kto by si však myslel, že jeho manželka sedí po večeroch sama doma s deťmi, je na veľkom omyle.

ĎALŠIE FOTO KRAMÁROVEJ ŽENY V KABARETE NÁJDETE V GALÉRII ČLÁNKU >>

Do redakcie nám prišiel tip čitateľa, ktorý minulý piatok stretol Nikitinovú vo vychýrenom bratislavskom nočnom kabarete, ktorého majiteľkou je herečka Lucia Siposová. "Nataša tam dorazila s tromi kamarátkami, celý čas popíjali drinky, výborne sa zabávali a pani Nikitinová sa dokonca zapojila aj do programu. Keď Lucia zliezla z pódia medzi hostí a ladne sa presúvala od stola k stolu, zastavila sa aj pri Kramárovej manželke, s ktorou sa srdečne zvítala, vyložila si nohu v dierkovaných pančuchách na bok jej stoličky a Nataša sa jej zo žartu začala dotýkať. Vyslúžila si tak veľký potlesk,“ opísal nám zábavu z kabaretu náš čitateľ. Tak, Nataša sa vie výborne zabaviť aj bez Maroša...

Prečítajte si tiež: