Speváčka má za sebou viacero nevydarených vzťahov a naposledy sa jej meno spájalo so superstaristom Petrom Borkovcom. S tým sa zoznámila v roku 2018, keď sedela v porote. Už vtedy to medzi nimi iskrilo a po konci šou vyšlo najavo, že vtedy len s 18-ročným Petrom tvorí pár. Románik však netrval dlho a dvojica sa rozišla. Neskôr vyšlo najavo, že problémový spevák, ktorý holdoval alkoholu, ju mal okrádať a neskôr skončil na psychiatrii aj na policajnej stanici.

Petr Borkovec Katku riadne skompromitoval.
Petr Borkovec Katku riadne skompromitoval.
Zdroj: INSTAGRAM


Od tohto momentu sa k nemu speváčka nechcela vyjadrovať a vyhlásila, že si nepraje, aby sa s mím jej meno ešte niekedy spájalo. Odvtedy sa Katka so žiadnym novým mužom neobjavovala. O to väčším šokom pre fanúšikov bolo, keď v utorok večer zverejnila fotku, na ktorej si drží vypuklé bruško. „Takí sme,“ znie jej text pri zábere. 

V tom okamihu jej ľudia, medzi ktorými boli aj známe osobnosti, začali gratulovať. „Umriem. Objímam ťa a veľmi sa s tebou teším, Kati,“ reagovala Evita a zahrnula ju množstvom srdiečok. Srdiečko jej poslal aj Miro Žbirka a prekvapená ostala aj Kveta Horváthová. „Teším sa s tebou!!! Gratulujem!“ napísala jej. Radostné slová jej napísali aj Pyco, Kristína Tormová, Karin Haydu či Zlaticu Švajdovú Puškárovú. ,,Kati wau! Gratulujeme!" reagovala celá natešená. A hoci prevládali nadšené reakcie, niektorí začali okamžite polemizovať, či z jej strany nejde iba o fór alebo o nejaké promo ku klipu či k novému albumu. ,,Ľudia, je to metafora. Nový album, nové dieťa? Že by?“ napísala jedna fanúšička. Záhadná bola aj reakcia jej manažérky Sandry. 

Katka Knechtová v otvorenej spovedi pre Televize Seznam.
Katka Knechtová v otvorenej spovedi pre Televize Seznam.
Zdroj: Televize Seznam


,,Nie, nehnevajte sa, nič vám nepoviem. Naozaj. Katka večer niečo zverejní na Instagrame,“opakovala nám. Ľuďom to však bolo hneď zo začiatku viac ako podozrivé, pretože len pred pár týždňami poskytla rozhovor v českej relácii Intímne spovede, kde hovorí práve o nenaplnenom tehotenstve. „Pre mňa je veľmi ťažké dôverovať mužovi, ten chlap si ma musí získať. A stále som slobodná. Stále si hľadám partnera, ktorý by ma mal rád. Čo sa však týka toho rodinného života, myslím si, že je fajn, mať tie deti do 30-ky a užiť si to, kým je človek ešte pri sile. Ale budem šťastná, keď sa to stane, ale nie je to stred môjho vesmíru. Ale čím som staršia, viem, že je to poslanie ženy, u mňa však táto kapitola určite nie je uzavretá, ale mala som obdobie, keď som sa pre to veľmi trápila,“ povedala 2. februára. 

A hoci to možno Katarína nemyslela zle, všetkých tak kvalitne oklamala. Vrátane známych z brandže. Včera večer totiž vyrukovala s vysvetlením. Po celom dni mlčania... 

Touto fotkou Knechtová oznámila, že tehotná nie je.
Touto fotkou Knechtová oznámila, že tehotná nie je.
Zdroj: Instagram

,,Ani vo sne by mi nenapadlo, že vyhodím foto a spustí sa lavína, vlastne šialenstvo... Mrzí ma to len kvôli ľuďom, ktorí mi to priali a tešili sa, ale aj kvôli tým, ktorí mi to neprajú a vlastne mi neprajú nič. Takže. Dieťa nečakám. Čakám ale na 3 dôležité veci, ktoré sa ma v najbližšej dobe bytostne týkajú a verím, že toho budete všetci súčasťou. Prvá sú voľby. Potrebujeme zmenu. Všetci. Druhá je môj nový singel Takí sme, duet s úžasným muzikantom a tretia je môj nový album," vysvetlila Knechtová, ktorá nezabudla napísať, že médiá túto správu dali von bez toho, aby si niečo overili. My sme sa však v priebehu dňa snažili niekoľkokrát spojiť s jej manažérkou, slušne sa pýtali, či je Katka skutočne tehotná a jej reakcia bola, že nám nič povedať nemôže. A podotkla, že jej volali asi už z pätnástich médií. A keďže všetkým povedala to isté a teda, že nič nikomu nepovie, všetky slovenské a české médiá dali von informáciu, že speváčka je tehotná. Veď, kto by si to nemyslel, keď Katarína zverejnila zavádzajúcu fotku s vypuklým bruchom. Skočili jej na lep aj dobrí známi... 

Knechtová všetkých obalamutila.
Knechtová všetkých obalamutila.
Zdroj: Televize Seznam

Na jej fotku s bruchom, po ktorej sa na celý deň odmlčala a nechala známych aj fanúšikov, aby jej gratulovali, sa ozvali nahnevaní fanúšikovia. ,,Takto sa neklame, to jej už asi ten mladý exfrajer preliezol cez mozog," alebo ,,Aká plytkosť toto," ,,Len aby ju to raz nemrzelo, robiť si dobrý deň," ,,Reklama za každú cenu," reagovali viacerí. ,,Od ženy vášho veku a skúseností by som takúto hlúposť nečakala. Niektoré by takúto reálnu fotku rady mali a nedarí sa im a vy sa tu s tým zahrávate. To ste mohli tušiť, že drvivá väčšina to pochopí tak, ako sa to aj pochopilo," reagovala nahnevaná žena. ,,Akože držať si takto brucho a potom sa čudovať, že si novinári a všetci sledujúci z toho vezmú, že si tehotná?" ,,No pre mňa sa s takými vecami nijako neexperimentuje a príde mi to ako hlúposť najvyššieho levelu," alebo ,,A čo ste čakali? Spravili ste z každého hlupákov, čo vám úprimne gratulovali!",,Mňa to mrzí len z toho dôvodu, že koľko žien by to rado postlo a nemôže... žarty sa robia z iných vecí," reagovali dokonca aj muži. 

ZÁBER, KTORÝM VŠETKÝCH OKLAMALA, V GALÉRII

Prečítajte si tiež: