Po štyroch rokoch prišiel prekvapivý rozchod. Karin Haydu to v láske príliš nevychádza. S finančníkom Rasťom Podhorcom, s ktorým tvorila navonok ukážkový a harmonický pár, jej to napokon nevyšlo a dvojica išla po vzájomnej dohode nedávno definitívne od seba.

Haydu sa z krachu svojej lásky pomerne rýchlo otriasla a minulý týždeň vo štvrtok sa ukázala na párty, ktorú opäť organizoval Jozef Oklamčák. Herečka, ktorá sa na žúroch doteraz vždy objavovala so svojou láskou, tentoraz dorazila sama a musela sa tak zaobísť bez muža. No o chlapskú spoločnosť v ten večer núdza nebola.

Február 2018: Na valentínskej akcii robil herečke spoločnosť jej dnes už expriateľ Rasťo.
Zdroj: EMIL VAŠKO

„Ako členka zoskupenia Československý lev sa snažím zúčastňovať na všetkých našich podujatiach. Vždy je dobrá nálada a kopa pozitívne naladených ľudí z rôznych oblastí slovenského spoločenského života, či už z kultúry, zo športu, zdravotníctva a podobne. Teraz som si dokonca aj zaspievala s Tomášom Botlóom pieseň, ktorú spievam v komédii v divadle La Komika,“ prezradila nám Karin.

Brunetka sa po celý večer výborne zabávala a domov odchádzala v neskorých nočných hodinách. Párty si nedali ujsť ani manželia Janette a Paľo Drapákovci, humorista Oliver Andrásy, Štefan Wimmer či Sisa Lelkes Sklovska. Tá krátko pred polnocou prítomným hosťom zaspievala rómske pesničky bez hudobného sprievodu.

FOTO KARIN S CUDZÍM CHLAPOM NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: