Klára je odvážna, drzá, ale v láske má smolu. Čo máte na vašej postave najradšej?

Klára je jedna sebestačná žena, ktorá sa dokáže dostať z každej životnej situácie a nestratiť pritom svoju tvár. Je húževnatá, vynaliezavá, zdravo drzá, ale váži si ľudskosť a láskavosť. Pôsobí síce chladne, ale je veľmi ohnivá a citlivá. Klára mi veľmi prirástla k srdcu.

Kristína Svarinská ako odvážna predavačka Klára.
Zdroj: TV Markíza

Ako dlho trvá maskérkam, kým vás ako Kláru vrátia naspäť do 40. rokov?

V maskérni trávim hodinu, hlavne pre vlasy, ktoré sa natáčajú, mejkap je celkom rýchla záležitosť. Hlavne naše výnimočné maskérky nás už majú v oku aj rukách (úsmev).

Veľa toho prezradiť nemôžete, no ako bude pokračovať milostný trojuholník Kláry, Petra a Johanky?

Peter bol Johanke neverný hneď počas svadobnej noci. Vrátil sa k milovanej Kláre...
Zdroj: TV Markíza

Myslím si, že na to si diváci budú musieť počkať, ako sa všetko bude vyvíjať. Určite sa majú na čo tešiť, pretože nás čakajú rôzne emotívne situácie

Vedeli by ste si predstaviť, že sa v podobnej situácii ocitnete aj vy? Vyhrala by u vás v takom prípade láska alebo rozum?

Nebudem odpovedať, lebo to sú presne také hypotetické roviny, na ktoré človek nevie úplne odpovedať, kým sa mu nedejú. Proste Klára je Klára a má svoj rozum.

NAJNOVŠIE FOTKY KRISTÍNY S JEJ EX EXPLOITEDOM SI POZRITE TU >>>

Aký osud by ste priali vašej Kláre?

Ten najšťastnejší, samozrejme. Myslím si, že po tých všetkých životných peripetiách, ktoré sa s ňou ťahajú odmalička, si zaslúži šťastie.

Pokračovanie rozhovoru na ďalšej strane