Oteckovia sa začali na obrazovkách Markízy vysielať od 1. januára 2018. Seriál odštartoval so štvoricou oteckov v zložení Marek Fašiang, Braňo Deák, Vlado Kobielsky a Filip Tůma. Neskôr sa ich štvorica rozrástla o ďalšieho člena - Jána Koleníka, ktorý sa neskôr z deja vytratil. Postupne sa však medzi hlavnými postavami neustále riešila niekoho nevera, striedanie partneriek, hádky a mnohé mamičky sa zhodli, že to už dávno prestal byť rodinný seriál, ktorý pozerávali aj malé deti. A zdá sa, že aj tvorcovia pochopili, že dej už, naozaj, nemajú kde posunúť. Markíza totiž v máji oznámila, že denný seriál od júna definitívne ukončia.

Tůma, Kobielsky aj Fašiang dostali nové fleky.
Zdroj: tv markíza

Mnohí fanúšikovia sa už vtedy pýtali, čo bude s hviezdami tohto denného seriálu. A my vieme, kam ich Markíza ,,upratala”. Ako je už známe, tatušo Marek Fašiang sa od septembra objaví ako nový moderátor Farmy. Čo však ďalší?
„Televízia ďalej počíta s hercami z Oteckov. Herec Vladimír Kobielsky sa objaví v ďalšej rodinnej seriálovej novinke a Filip Tůma s Monikou Hilmerovou posilnia rady seriálu Druhá šanca, ktorého druhá séria štartuje na jeseň,” dozvedeli sme sa zo zdroja z Markízy. A to nám potvrdili aj v Záhorskej: „Nová séria Druhej šance sa dostane na obrazovky Markízy už čoskoro. Uvidíme v nej opäť obľúbených hrdinov a budeme svedkami odhaľovania zaujímavých pacientskych prípadov. Okrem toho prinesie druhá séria nečakané zvraty a tím lekárov v Nemocnici Bezručova obohatia aj nové seriálové postavy, ktoré stvárnia Monika Hilmerová, Filip Tůma, Karol Tóth a Lucia Šimková, ktorá je seriálová dcéra Jána Koleníka a Liv Bielovič.”

V Oteckoch hrala Hilmerová Luciu Bielikovú.
Zdroj: tv markíza

Monika Hilmerová stvárni doktorku Dianu Richterovú. Mediálne známa internistka so špecializáciou na infektológiu a virológiu, doktorka Richterová, je dávnou kamarátkou Andreja Fabiána a jeho bývalej ženy Adely. Teraz však príde ako hlavná konkurentka a prekážka pre Andreja pri jeho snahe vrátiť sa na pozíciu primára oddelenia internej medicíny. Filip Tůma bude hrať doktora Richarda Valenta. Charizmatický sebaistý a vynikajúci chirurg v najlepších rokoch, ktorý v príbehu zažije kariérny postup, prežije šokujúci milostný vzťah a zároveň odhalí svoju „trinástu komnatu".

ZMENENÚ HILMEROVÚ AKO LEKÁRKU A FILIPA AKO LEKÁRA SI POZRITE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: