Mirka Partlová sa na jeseň roku 2015 rozišla s Petrom Cmorikom, s ktorým tvorila pár tri roky. Spevák si po čase našiel priateľku, huslistku Danielu, s ktorou má dnes dvojičky, a o Mirke sa šuškalo, že tvorí pár s mladým hercom Patrikom Vyskočilom. No ani jeden z dvojice sa k vzťahu nechcel nikdy vyjadriť.

Herečka si v novembri vyšla na nákup s Matejom Galisom.
Herečka si v novembri vyšla na nákup s Matejom Galisom.
Zdroj: foto David Duducz

Napokon vyšlo najavo, že herečka randí s Matejom Galisom. „Mirka a Maťo tvoria pár. Nie sú spolu dlho, ale sú veľmi pekný párik,“ prezradil zdroj. Aj keď svoj vzťah verejne nechcela komentovať, v novembri 2017 ich náš fotograf nafotil, ako spolu nakupujú a majú oči len jeden pre druhého. No ako sa ukázalo, Matej pre Partlovú nebol tým pravým a muzikálová herečka počas januárovej premiéry svojho nového klipu nepriamo prezradila, že je single. „Pesnička Sám je z obdobia, keď mi bolo smutno a mala som aj vtedy veľa ľudí okolo seba, ktorým bolo smutno. Teraz som spokojná, prešla som si v živote už hocičím,“prezradila nám vtedy herečka. Zaujímalo nás, či pesnička odzrkadľuje jej aktuálny stav a či sa naozaj s priateľom rozišla.

Sympatická herečka Mirka Partlová.
Sympatická herečka Mirka Partlová.
Zdroj: Emil Vasko

„Myslím, že to nie je podstatné, nechcem sa k tomu vyjadrovať,“ pokračovala. No vyzerá to tak, že všetko je nakoniec úplne inak. Fotografovi denníka Plus JEDEN DEŇ sa podarilo Partlovú nafotiť, ako večeria v centre Bratislavy práve so spomínaným Galisom mladším. Nebola núdza o nežné dotyky, gestá či pohľady. Po výdatnej večeri sa obaja spoločne vybrali domov. Mirka stihla Maťovi na zastávke električky venovať niekoľko bozkov či objatí. Vyzerá to tak, že stará láska nehrdzavie a dvojica si k sebe opäť našla cestu.

SPOLOČNÉ FOTKY DVOJICE NÁJDETE V GALÉRII: