Vlado Kobielsky žije so svojou manželkou Alenou, so synom Kristiánom a s dcérou Klárou už niekoľko rokov v dome v Záhorskej Bystrici. Od leta je však majiteľom honosného sídla v lukratívnej časti neďaleko Bratislavského hradu. Jeho cenu odhadol realitný maklér približne na 420-tisíc eur.

Herec spomínaný dom získal v dobročinnej dražbe. Keď ho kúpil, bol opustený a v dezolátnom stave. To však herca neodradilo a pustil sa do prerábania, ktoré ho tiež vyjde na nemalé peniaze. Rekonštrukcia od základov, na ktorej maká skupinka robotníkov, niečo trvá.

Vladimír s manželku Alenku.
Vladimír s manželku Alenku.
Martin Domok
  • FOTO VNÚTRI Ivana Gáborík šokuje najodvážnejším záberom: Prsia jej takmer vypadli z tielka!

Kobielsky, ktorý sa už onedlho predstaví ako moderátor novej markizáckej šou, si svoj budúci domov chodí pravidelne kontrolovať a dohliadať na to, aby všetko tip-top klapalo a dopadlo tak, ako si to vysníval. Vždy, keď príde na stavbu, poobzerá sa, ako pokročilo prerábanie jeho hniezdočka, prehodí zopár slov s robotníkmi a niekoľko minút sa na stavbe aj zdrží.

  • Premiéra Marianny Ďurianovej v RTVS: Ako zvládla svoje vysielanie po štyroch rokoch?

Herec zatiaľ vždy odchádzal v dobrej nálade. Veď bodaj by nie, keďže čas na sťahovanie sa mu už kráti. Kobielsky sa tak už zrejme o pár mesiacov bude so svojou rodinkou prebúdzať v novom sídle, ktoré si zrenovoval podľa svojich predstáv.

FOTO KOBIELSKEHO NOVÉHO DOMU NÁJDETE V GALÉRII