Životní partneri, česká topmodelka Daniela Peštová a líder skupiny Team Pavol Habera, rozhodne patria medzi najstabilnejší pár československého šoubiznisu. Aj po rokoch sa k sebe správajú ako zamilovaní tínedžeri, o čom doteraz svedčili aj ich spoločné fotky na sociálnej sieti, ktorými sa obaja pravidelne chválili. No viacerí si za posledné mesiace všimli, že spevák sa stiahol z Instagramu a blondínka pridáva fotky iba seba a detí. Čo sa medzi dvojicou skutočne stalo?

Daniela Peštová a Paľo Habera.
Daniela Peštová a Paľo Habera.
Zdroj: instagram

Viacerí tak začali špekulovať, či sa prominentná dvojica nerozišla. „Daniela a Paľo sú stále spolu. No s tým rozdielom, že Daniela sa pred časom presťahovala z Prahy do USA, kde predtým žila. V Česku si jednoducho ani po tých rokoch nedokázala zvyknúť a s deťmi sa rozhodla odsťahovať. Keďže Paľo má v Česku a na Slovensku mnoho kšeftov, nemohol sa zbaliť a odísť. Keď sa mu dá, chodí za rodinou za veľkú mláku,“ dozvedeli sme sa z dobre informovaného zdroja.

Krásna Daniela Peštová.
Krásna Daniela Peštová.
Zdroj: Instagram

Daniela, ktorá je tak momentálne v USA bez svojej lásky, si tak pomaly zariaďuje jej nový príbytok. A časť zo svojho súkromia publikuje aj na Instagram. Nedávno sa tak pochválila zábermi, ako pribíja obrazy na stenu. V nich má fotografie detí, svoje umelecké zábery a pozornému oku neušlo, že medzi zábermi sa objavil aj jeden poriadne pikantný... Nahé ženské telo a odhalené prsia. To, či sú to prednosti Daniely, môžeme iba špekulovť. No keďže všade okolo má fotky seba rodiny, cudziu ženu by si tam asi nezavesila...

PIKANTNÝ OBRAZ U NÁS V GALÉRII

Ďalšie zaujímavé články: