Exmarkizáčka a poslankyňa Národnej rady Martina Šimkovičová v súkromí neprežíva práve najšťastnejšie obdobie. Len nedávno sa prevalilo, že spolu s manželom predávajú svoju luxusnú vilu v susednom Rakúsku a aby toho nebolo málo, Igor Šimkovič podal na konci minulého roka aj žiadosť o rozvod.

„Celé je to pre mňa veľmi citlivá záležitosť. Máme deti a tie sú na prvom mieste. Nebudem si cez médiá odkazovať a bojovať. Je to niečo, čo sa týka len a len nás dvoch. Niektoré informácie sú pre mňa veľmi prekvapivé. Kríza trvá už dva roky. To je posledné vyjadrenie k tejto záležitosti,“ reagovala ešte v decembri Martina Šimkovičová.

Leto 2015: Martinina rodina v čase,  keď ešte nemali žiadnu krízu.
Leto 2015: Martinina rodina v čase, keď ešte nemali žiadnu krízu.
Zdroj: archív

V dome v Prellenkirchene však ešte stále býva spolu s manželom a ako celá rodina spolu strávili aj nedávne sviatky. Na situácii to však nič nemení. Rozvod je v ich prípade už nezvratný. Napriek všetkému Martina nestráca na duchu a rozhodla sa užiť si chvíle pohody a na exotickom Bali.

Exmarkizáčka vycestovala do tejto krásnej slnkom zaliatej krajiny spolu s dcérou Petrou, ktorú má z predchádzajúceho vzťahu. Ako sme sa dozvedeli, dovolenku jej darovala ešte pred pár mesiacmi k promóciám a išli tam teda obe. A z fotiek, ktorými sa na sociálnej sieti chváli mladá Petra, je jasné, že obe si to nesmierne vychutnávajú. Dve krásne blondínky tak musia byť na dovolenke neprehliadnuteľné.

Petra dostala dovolenku od mamy ako dar k promóciám.
Petra dostala dovolenku od mamy ako dar k promóciám.
Zdroj: Instagram P. Š.

FOTO ŠIMKOVIČOVEJ NA DOVOLENKE S DCÉROU NÁJDETE V GALÉRII

Možno vás bude zaujímať