Hviezde markizáckeho Kredenca sa manželstvo s Ľubicou Čekovskou rozbilo po šiestich rokoch. Vzťah sa im nepodarilo zachrániť ani napriek tomu, že majú spolu päťročného syna Tea.

Malachovskému totiž učarovala mladá kolegyňa z divadla, pre ktorú úplne stratil hlavu. Zbalil si kufre a s brunetkou začal nový život. A obom sa už čoskoro narodí bábätko. S Ľubicou sa napokon v novembri minulého roka rozviedli.

A hoci to Čekovská niesla veľmi ťažko, v poslednom čase, keď sa objaví v spoločnosti, žiari na všetky strany. Neustále sa usmieva a vidno, že je šťastná. Čo je za tým? Ako sme sa dozvedeli, nový muž v jej živote.

„Ľubica má už dlhší čas veľmi blízko ku kolegovi z Radošinského naivného divadla režisérovi Jakubovi Nvotovi (39). Spojila ich práca a často sa začali stretávať aj mimo nej. On tam pracuje ako hosťujúci režisér a ona hudobná skladateľka,“ prezradil nám dobre informovaný zdroj.

A potvrdila to aj Ľubica. ,,Ďakujem vám za zvedavú otázku. Moja odpoved znie: Áno. Prosím o rešpektovanie môjho súkromia,“ reagovala Ľubica na otázku, či je pravda, že sa stretáva so synom režiséra Juraja Nvotu Jakubom.

Možno vás bude zaujímať z výberu Plus 7 dní

PLUSMÁNIA DENNÍKA PLUS JEDEN DEŇ pokračuje i na online! Je tu DRUHÁ ŠANCA! Máš nálepku PLUSMÁNIE z dnešného dňa? Si stále v hre o 317 megacien na on-line každý deň!

Výber z magazínov

Z výberu ZENA.sk, WANDA.sk, TREND.sk