Ako to už býva zvykom, futbalový zápas medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava na začiatku marca sa nezaobišiel bez zásahu policajtov. Výtržníkov a vagabundov však príslušníci policajného zboru spacifikovali a podarilo sa im zadržať aj bývalého účastníka reality šou Farma, Kristiána Mesíčka. "Ďalší "hrdina" z futbalového štadióna skončil v putách. Mladý muž čelí obvineniu z trestného činu," napísali príslušníci PZ k videu a fotografiám z incidentu. "Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave III vzniesol na základe zabezpečenej dôkaznej situácie obvinenie z trestného činu útoku na verejného činiteľa 22-ročnému Kristiánovi M. z Trnavy," znie oznam polície na sociálnej sieti.

Kristián už aj na farme sa javil ako agresívny hráč.
Zdroj: tv markíza

Kristián mal počas uvedeného zápasu v sektore hostí Národného futbalového štadióna v Bratislave, počas odchodu poriadkových jednotiek z tribúny, zaútočiť na policajta Pohotovostného policajného útvaru. Policajta, ktorý prechádzal okolo neho, kopol pravou nohou do oblasti chrbta, pričom následne ďalšieho policajta napadol úderom päsťou do oblasti hlavy. "V prípade preukázania viny pred súdom hrozí výbušnému mladíkovi trest odňatia slobody na jeden až päť rokov," informovali na svojom facebookovom profile príslušníci PZ.

Kristián a Šimon sa proti sebe v ringu postavia už druhý krát.
Zdroj: Instagram @fnc

Kristián pritom iba pred pár dňami oznámil svoj druhý boxerský zápas, kde sa mal v ringu postaviť proti kolegovi z Farmy, Šimonovi Koleňovi (22). Či sa zápas uskutoční aj po prevalení tejto nepríjemnej situácie, zatiaľ nie je známe.

FOTKY ZADRŽANÉHO KRISTIÁNA NÁJDETE TU >>>>

Prečítajte si aj: