Nie je to tak dávno, čo sa „bacuľka“ Evelyn ukázala v plavkách z dovolenky v Izraeli. Všetkých vtedy šokovala tým, ako sa jej podarilo krásne schudnúť. Blondínka totiž bola vždy známa kilami navyše a to jednoducho k nej patrilo. Toto sa však zmenilo. Podľa jej slov diétuje celý život, no až teraz sa dostavil výrazný výsledok.

„Mala som veľa voľna, povedala som si, prečo nie, že chcem zmenu,“vysvetlila pred pár dňami v markizáckom Teleráne. A veru, tá zmena stojí za to! Postava bacuľky je minulosť. A keď Evelyn vošla do areálu Markízy spolu s fitnes trénerkou Luciou Mokráňovou, jej nová podoba až bila do očí.

Marec 2016: Takto vyzerala moderátorka pred tromi rokmi.
Marec 2016: Takto vyzerala moderátorka pred tromi rokmi.
Zdroj: Plus JEDEN DEŇ/Július Dubravay

Moderátorka Farmy sa ukázal v krátkych zelených šatách, pričom exfarmárka Lucia stavila ešte na výraznejšie mini. Jej stehná však boli takmer objemnejšie ako tie, ktoré odhalila spod šiat schudnutá Evelyn.

„Viedla ma k tomu čisto chuť pre zmenu, starať sa o seba a spraviť niečo pre seba. Kľúčové bolo pre mňa zmeniť stravu. Nejde však doslova o diétu, ale celkovo stravovanie. Veľmi mi to pomohlo a cítim sa oveľa lepšie,“ prezradila nám Eva v rozhovore. „Podarilo sa mi schudnúť 18 kíl. Začalo som aj viac cvičiť, je to taký doplnok k stravovaniu, ktoré je naozaj kľúčové,“ dodala hrdá komička.

FOTO EVELYN Z DOD V MINIŠATÁCH NÁJDETE V GALÉRII >>

 

 

Prečítajte si tiež: