Kucherenko patrí medzi veľmi aktívne celebrity na sociálnych sieťach. Pravidelne pridáva rôzne fotky a videá, ktorými teší a zaujme svojich fanúšikov. Dokonca i v prípade, že ide o kontroverzné zábery. Avšak pri pohľade na každú fotku, ktorú Silvia zverejní, si môžeme všimnúť dôležitý fakt - vždy je na nich dokonale upravená a nalíčená. No asi najviac bijú do očí jej obrovské pery, ktoré sa už niekoľkokrát stali predmetom "veselej" diskusie. Asi najviac po tom, ako pred tromi rokmi zverejnila na svojom Instagrame video, že za väčšie pery vďačí cibuli. 

Kucherenko nahrala aj video, na ktorom hovorí, že za jej veľkými perami treba hľadať cibuľu.
Kucherenko nahrala aj video, na ktorom hovorí, že za jej veľkými perami treba hľadať cibuľu.
Zdroj: instagram

Jej vylepšené pery si najnovšie podala aj recesistická stránka Zomri, od ktorej si vyslúžila táto blondínka doteraz asi najväčší výsmech. Tá ich prirovnala k následkom havárie v Černobyle, možno aj preto, že aktuálne rezonuje seriál o tejto svetovej katastrofe. "Následky Černobyľu sú stále medzi nami,"znie nápis na fotke Kucherenko, na ktorej špúli svoje veľké ústa.

"Musela ten reaktor bozkávať."  "Pre nás z cudziny. To sú následky bodnutia sršňa alebo orálneho sexu?" "Cucala namiesto ko*ota uránovú tyč."  "S tým otvorí aj bravčovú konzervu."  "Tá tie uránové tyče asi fajčila."  "Keď oblizuješ reaktor," zneli ostré komentáre ľudí pod zverejnenou snímkou. Nuž, bohvie ako na toto zareaguje samotná Silvia...

FOTO VÝSMECHU PIER KUCHERENKO NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať:

Čo hovoríte na takéto kometáre? Súhlasíte s nimi alebo je to už prehnané? Napíšte nám do komentárov...