Ústrednými postavami seriálu sú snúbenci Mel a Marcel, ktorých stvárňujú Kristína Svarinská a Roman Poláčik. Seriál mapuje ich týždeň pred svadbou, ktorý by mal byť najlepší v ich živote, no stane sa z neho nočná mora. Rodičov krásnej Melánie hrajú hviezdy Zdena Studenková a Jozef Vajda a jej babičku Ida Rapaičová. Práve táto trojica patrí medzi najväčšie herecké esá. No diváci už po druhom diele dali televízii jasne najavo, kto je pre nich najväčším ťahačom seriálu. Je to postava rozšafnej striptérky Sandry. Túto úlohu dostala Dominika Kavaschová, ktorá hviezdi aj v Oteckoch ako pojašená Sisa a už tam si ju ľudia úplne zamilovali.

Dominika hrá v seriáli striptérku Sandru.
Zdroj: tv markíza

Dominika sa v novej postave opäť perfektne našla. Okrem striptérky stvárňuje aj mladú milenku Ľuba Pauloviča a z jej výkonov idú diváci do kolien. ,,Ona je masaker, jednoducho top herečka!” reagujú na ňu. ,,Ona je všade taká zlatá, či už v Oteckoch, alebo v iných seriáloch,” alebo ,,Padla mi z nej sánka! Ona vie zahrať naozaj všetko!” či ,,Dominika, ty si prevalcovala aj najväčšie hviezdy seriálu, bravó!”

Vrásky na čele to však môže robiť hlavným postavám a zvučným menám v seriáli, ktoré ani zďaleka nezožali taký úspech ako Kavaschová. Keď Markíza zverejní na sociálnej sieti fotky z tohto seriálu, jedine pod záberom, na ktorom je Dominika, okamžite pribudne stovka reakcií a odkazov. Jej skalní fanúšikovia však nateraz ostanú sklamaní, pretože herečka v apríli porodí svoje prvé dieťatko a ako sa vyjadrila, bábätko je pre ňu priorita a návrat do seriálov je pre ňu zatiaľ ďaleká hudba budúcnosti.

PIKANTNÉ SCÉNY KAVASCHOVEJ V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: