Viac info o svadbe Hlaváčkovej tu >>

Začiatkom júla sa na sociálnej sieti pochválila nádherným prsteňom a pred pár minútami k nemu pribudla aj obrúčka. Reč je o sestre speváčky Márie Čírovej.  „Zoli má už navždy moje srdce. Čoskoro pani Tóthová. Zásnubný prsteň," napísala 10. júla na svojom profile na sociálnej sieti Agnesa, ktorú takmer okamžite zasypalo množstvo gratulácií a obdivných komentárov. Zoli Tóth, producent a klavirista spolupracujúci so zvučnými menami, si totiž pre svoju lásku vybral skutočne krásny prsteň. 

Agnes dostala skutočne krásny prsteň.
Agnes dostala skutočne krásny prsteň.
Zdroj: instagram

A hoci sa zasnúbili len nedávno, so svadbou očividne neotáľali. „Zimomriavkové ráno," napísala v stredu na Instagram Čírovej sestra, ktorá sa po novom bude podpisovať ako pani Tóthová, keďže si práve dnes obliekla nádherné biele šaty. A rovnako krásny a dlhý závoj, ktorý sa ťahal po zemi. Svedčí o tom príspevok zachytávajúci svadbu pod holým nebom, ktorý na svojom profile len pred malou chvíľou zverejnila Twiinska.

FOTO nevesty v galérii tu >>

Agnesa v našom šoubiznise nie je žiaden nováčik. S Máriou spolupracovala na viacerých projektoch, keďže sa venuje nielen spevu, ale aj make upu a neraz stála za sestrinou vizážou.