Katarína Jakeš Štumpfová sa preslávila účinkovaním v markizáckej tanečnej šou Let´s Dance. Neskôr si založila s kamarátkou, tiež tanečnicou Ivanou Gáborík e-shop, stihla sa vydať v Thajsku a v apríli tohto roku priviedla na svet dcéru Izabelku. Tá jej momentálne robí najväčšiu radosť a okrem toho sa blondínka teší z toho, ako sa jej úspešne vracia pôvodná forma. A to iba necelé dva mesiace po pôrode.

„Na bikiny to ešte nie je, ale za nejaký čas možno aj to bude. Za pár týždňov chcem začať cvičiť. Máte nejaké odporúčania, akým typom cvičenia po pôrode začať raz do týždňa?“opýtala sa Katka svojich fanúšikov a známych na Instagrame a priložila aj záber postavy, z ktorej boli ostatné mamičky poriadne paf. Jakeš sa osviežila v bazéne, pózovala v plavkách a predviedla sexi telo.

Katka krátko pred pôrodom.
Katka krátko pred pôrodom.
Zdroj: Instgaram K. J.

Po nadbytočných kilách takmer ani stopy. Mnohé ženy sa totiž ťažko zbavujú popôrodných kriviek, no toto práve nie je jej prípad. „Ježiš, vraždila by som za takúto postavu po pôrode.“ „Wau, Kati, krásna postava. Na bikinky to už je a vôbec netreba chudnúť. Chodíš na prechádzky, takže máš pohybu habadej. Nič nemeň, Katka,“ zaplavili ju komentáre iných mamičiek.

FOTO JAKEŠ V TOP FORME NÁJDETE V GALÉRII >>