Bubána si pamätajú nielen staršie, ale i mladšie ročníky. Začínal ako hlásateľ v Slovenskej televízii, kde pôsobil 21 rokov. Po odchode z Mlynskej doliny prišiel do Markízy, kde vyskúšal viacero relácií. Napokon z televízie odišiel a začal sa venovať gastroenterológii. Pred rokom šokoval divákov zavalitejšou postavou, no lekár sa rozhodol zatočiť s kilami a podarilo sa mu zhodiť takmer 10 kíl.

Miloš Bubán.
Miloš Bubán.
Zdroj: EMIL VAŠKO

„Jedného dňa som si povedal, že s tým treba niečo robiť, lebo som fučal, keď som si zaväzoval šnúrky od topánok. Tak som s tým niečo urobil a už nefučím. Hovorí sa, že keď chce človek schudnúť, večeru by mal venovať nepriateľovi. Ja verím, že nepriateľov nemám, ale znížil som večerné jedlo a pridal som viac pohybu. Cez koronu som chodil do lesa, čiže aj toto zohralo veľkú úlohu,“priznal Bubán.

 

„Tuky som nikdy nejako veľa nejedával. Jem veľa šalátov, bez mäsa, jednoducho len čistý šalát na večeru. Gurmánom som však zostal, len jem menšie dávky. Polovičné množstvo jedla si možno vychutnám ešte viac ako predtým, keď som jedol viac,“ dodal gastroenterológ.

ZÁBERY, KEĎ MAL BUBÁN KILÁ NAVYŠE, NÁJDETE V GALÉRII >>

Prečítajte si tiež: