Obtiahnuté červené minišaty s krátkymi rukávmi či obyčajné čierne bavlnené šaty s legínami jej, žiaľ, v minulosti výrazne odhalili jej nadbytočné kilogramy. Brychtová tak zakaždým nechtiac ukázala faldíky na brušných partiách. Tomuto najnovšie odzvonilo. Moderátorka sa totiž dala na chudnutie a už na prvý pohľad je vidno, že kilá išli krásne dole.  "Moji milí, mám o 7 kíl menej. Ďakujem za skvelú spoluprácu. Nikdy by som neverila, že to ide tak prirodzene a bez trápenia. Zdravý život, nediétujem, jem zdravo, premena, nový život," napísala ešte v máj Brychtová na svojom Instagrame a priložila aj fotografiu.  No ako sa jej to podarilo a čomu za to vďačí, zatiaľ neprezradila. My to však vieme! 

Katarína Brychtová mala vždy kilečká navyše.
Katarína Brychtová mala vždy kilečká navyše.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Katka sa zverila do rúk odborníkov a v známom inštitúte na sebe začala makať. ,,Katka Brychtová už schudla 7 kg, zhodila dve veľkosti a metabolický vek má nižší o 6 rokov a ešte pokračuje. Ako prezradila, vôbec nehladovala a teraz je veľmi spokojná a šťastná. Chudne už 3 mesiace a ešte 3 ju čakajú," prezradili nám. ,,Podarilo sa jej schudnúť na základe toho, že absolvovala metabolickú KNT diagnostiku, na základe ktorej odborník vypracoval postup redukcie hmotnosti. Tiež zavážilo, že sa riadila odporúčaniami špecialistky, ktorá jej je vždy k dispozícii a chodila na pravidelné kontroly merania,"dodali.  

KNT diagnostika je: Celosvetovo unikátna metabolická diagnostika KNT od RNDr. Petra Fořta CSc., . Ide  o sofistikovanú metódu a počítačový program, ktorý na základe detailných poznatkov vášho organizmu stanoví optimálny a trvalo udržateľný výživový plán. Jedným z mnohých výstupov z metabolickej diagnostiky je aj zoznam vhodných a nevhodných potravín. 

KATKU ĽAHŠIU O 7 KG NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež:

Podstúpili by ste takúto diétu? Napíšte nám do diskusie!