Príbeh dievčaťa menom Britney Spears sa začal písať jej debutovým singlom. A práve ním bol song Baby One More Time. Vtedy 16-ročná slečna vystrelila na rebríčky hudobných hitparád s videoklipom zobrazujúcim prostredie strednej školy. Pieseň sa okamžite stala obrovským hitom a stala sa tak jedným z najpredávanejších singlov všetkých čias.

Tento úspech jej vydláždil cestu pre debutový album, ktorý vyšiel v roku 1999. Zvyšok účinkovania mladej blondínky v šoubiznise vrátane alkoholických káuz a problémov, je už história, ktorú poznáme. Avšak všetky tieto udalosti zaručili, že Britney bola slávnou celé dve dekády, a zdá sa, že jej úspech stále neutícha. Svedčia o tom jej vypredané koncerty.

Predviedla vášnivý tanec pri tyči.
Predviedla vášnivý tanec pri tyči.
profimedia

Všetci jej fanúšikovia vedia, že Britney nie je žiadne neviniatko a na koncertoch to vie odpáliť vo veľkom. Provokatívne choreografie, vyzývané outfity a provokatívne správanie. Bez toho sa už nezaobíde ani jeden jej koncert. To, čo však predviedla pred pár dňami v Austine v americkom Texase, bolo už naozaj priveľa.

Latex, sieťované pančuchy a nohavičky zakrývajúce len polku zadku. Okrem toho Spears predviedla aj tanec pri tyči a jedného z tanečníkov si zase viedla na vôdzke ako takého psa. Či sa však takéto správanie hodí na matku, je už na posúdení fanúšikov.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII