Je to už niekoľko rokov, čo sa bývalá učiteľka sexu stiahla z obrazoviek a život doma vymenila za slnečné lúče v Miami. Spolu s ňou a manželom Vlastom Hájkom v Amerike vyrastajú aj ich deti Salma a Nevio. No a hlavne energickou dcérou sa najčastejšie chváli na Instagrame. Len nedávno šokovala fanúšikov, keď sa malá Salma chválila dlhokánskymi drápmi na rukách a najnovšie ľudia stratili reč pod bláznivým videom o vtipnom líčení.

„Salminka chodí v škole na herecký krúžok a zadanie domácej úlohy bolo jasné. Natočiť tutoriál (návod ako si urobiť správny mejkap, pozn. red.), téma bola voľná a toto je ten Salminkin, ktorý, mimochodom, zožal veľký úspech. Berte ho s humorom,“napísala pod video Belohorcová. Jej dcéra na ňom prehnane gestikuluje, piští a silene na seba nanáša mamine šminky.

A hoci malo ísť o vtipný príspevok, niektorých fanúšikov jej prejav vyviedol z miery. „To hrá alebo má hyperaktivitu?“ pýtal sa fanúšik. „To nevidíte, že to hrá? Mali v škole zadanie z krúžku herectva a to je jej výsledok,“odpovedala Zuzana. Ostatní sa však nestačili čudovať. ,,Perfektný herecký talent!“ ,,To je ale komediantka!“

Zuzana je na svoju dcéru hrdá.
Zuzana je na svoju dcéru hrdá.
Zdroj: Instagram Z. B.

FOTO NÁJDETE V GALÉRII