Na internetovom profile Haščákovej sa objavili skutočne mrazivé slová. „Môj manžel je násilník, prosím, pomôžte," zdôverila sa Barbara, ktorej sa okamžite začali ozývať fanúšikovia a pýtali sa, čo sa stalo. 

Speváčka napísala, že jej manžel je násilník.
Speváčka napísala, že jej manžel je násilník.
Facebook

Dokonca speváčke navrhli, aby zavolala svojim priateľom, ktorí by jej mohli pomôcť. „Nemôžem," reagovala na ich výzvy Haščáková. Ako celú situáciu vysvetlila?

ODPOVEĎ a šokujúce priznanie o bitkách, FOTO zo súkromia nájdete v galérii tu >>

Hoci sa pod statusom, v ktorom volala o pomoc, ozvalo množstvo ľudí,  z jej profilu po pár hodinách zmizol. Ktovie, čo je za tým a čo sa vlastne stalo... Nie je to však prvýkrát, čo blondínka vystrašila fanúšikov. Nedávno sa jej to podarilo slovami o smrti. Článok nájdete tu >>

Haščáková sa nedávno cvakla rovno pri hrobe, záber zachytáva pomník a ju. Zrejme počas vychutnávania si nejakej piesne.
Haščáková sa nedávno cvakla rovno pri hrobe, záber zachytáva pomník a ju. Zrejme počas vychutnávania si nejakej piesne.
Facebook

Ako je známe, speváčkin manžel, za ktorého je vydatá už niekoľko rokov, sa volá Stevie. O ich nečakanej svadbe sa verejnosť dozvedela pred šiestimi rokmi. Stalo sa tak začiatkom roka 2013, no hovorilo sa o tom, že Haščákovej sa túto novinku podarilo tajiť niekoľko mesiacov. Barbara sa raz vyjadrila, že v manželstve sa cíti naozaj dobre. Vraj od začiatku cítila, že je to ten pravý. A keď o ňom rozprávala, hovorila, že sa milujú a najradšej sa spolu smejú.

O Barbare je, žiaľ, známe, že v minulosti bojovala aj s vážnymi psychickými problémami, ktoré neskôr vystriedali tie zdravotné. „Ťažké psychické stavy a depresie, ktorými speváčka Barbara Haščáková trpela po smrti otca, pomaly odznievajú, no speváčku čoraz viac sužujú problémy s trávením. Bolesti brucha mávala dávnejšie, veľký význam im však neprikladala. Až vlani, keď ležala v nemocnici, sa dozvedela, že trpí nevyliečiteľnou chronickou pankreatitídou, na ktorú sa zomiera," informoval v roku 2013 týždenník PLUS 7 DNÍ s tým, že speváčke lekári povedali aj dôvod. Vraj za všetko môže predovšetkým zlá životospráva, občasný pohárik, cigarety a stres. 

Prečítajte si tiež: