„Mám Non-Hodgkinov lymfóm pri srdci a pľúcach a verím, že intenzívne chemo a imunoterapie nádor zničia. Ja to nevzdám, ja sa nikdy nevzdávam,” šokovala Parišková krátko potom, čo si od lekárov na jar 2020 vypočula šokujúcu diagnózu. Odvtedy už prešlo už deväť mesiacov a moderátorka má úspešne za sebou náročnú liečbu a pravidelne zarezáva v Jojke. V sobotu si pripravila pre divákov veľkú novinku

Aneta pred kamerami používala parochňu.
Zdroj: TV JOJ

"Pať mesiacov po chemoterapii je už možné vytvoriť mi na hlave nejaký účes. A tak dnes budem prvýkrát vysielať bez parochne. Moje “náhradné vlasy” rada darujem niektorej spolubojovníčke, ktorá ich teraz potrebuje," zverila sa Parišková na svojom Instagrame v sobotu večer, krátko pred vysielaním. Aneta zverejnila fotku zo štúdia, na ktorej má svoje vlasy a predviedla tak účes, ktorý jej nesmierne pristane.  A reakcie nedali na seba dlho čakať. Jej fanúšikovia sú z jej novej vizáže nadšení.

"Nádherná a silná žena s krásnym srdcom." "Krátke vlasy vám veľmi pristanú." "Wau!" "vyzeráte fantasticky." "Ste neskutočná, veľmi vám to sekne," reagovali jej ľudia pod fotkou.

 

FOTO ANETY PARIŠKOVEJ S NOVÝMI VLASMI NÁJDETE V GALÉRII >>