„Keď som oznámila svoj odchod z Telerána, ani vo sne by mi nenapadlo, čo ma čaká. Pár dní pred posledným vysielaním som vedela, že ma čaká vážnejšia operácia. Vedela to len malá hŕstka ľudí, pretože rozruch okolo mňa bol a aj je zbytočne veľký a každý hospitalizovaný chce pokoj, ktorý je pre rekonvalescenciu nevyhnutný. Preto tie tajnosti,“ opísala pre markiza.sk moderátorka.

Polákovej kaštieľ nájdete v GALÉRII >>>

Adriana je však už z nemocnice doma a podľa jej slov sa má dobre. Do Telerána sa chystá vrátiť, aj keď iba ako hosť. „Hneď ako mi to zdravotný stav dovolí, sa vidíme. Lebo za tých 16 rokov vo výbornom kolektíve môžem povedať, že sa z mojich kolegov stala moja rodina. Budem však potrebovať ešte pokoj, tak sa nezľaknite, ak ma na sociálnych sieťach nebudete môcť istý čas sledovať. Ja sa však vrátim,“ pokračovala. 

Adriana Polákovú poznáme najmä z Telerána.
Zdroj: Instagram

 

,,Určite sa chcem hlavne poďakovať skvelým lekárom a obetavému oddeleniu a rovnako aj mojim kolegom v Teleráne. Idem dobíjať baterky, nech sa tá moja povestná vrtuľa v zadku opäť roztočí. Toto je moje jediné vyjadrenie k môjmu zdravotnému stavu. Ďakujem za pochopenie,“ dodala.

Prečítajte si tiež: