Dcéra ako najlepšia kamarátka, no napriek tomu im to často škrípe. Kmotríková žije v jednej domácnosti so svojimi dvoma deťmi, synom a s dcérou Lindou, ktorá už mala 18 rokov. Napriek tomu, že si s ňou dobre rozumie, každý deň doslova spolu bojujú. V Linde má párťáčku a poradkyňu na všetko. „No, parťáčku, ako v čom, ale v otázkach módy či kozmetiky je super, že mi vie poradiť. Je to úplne iné, ako mať syna, to je jasné,“povedala pre jojkársky Top Star Kmotríková.

Moderátorka sa s dcérou nedávno vybrala na spoločenskú akciu - narodeninový večierok, kde síce prežili príjemné chvíle, no v rozhovore priznali, že mávajú nezhody. „No, mávame, napríklad aj dnes ráno,“ priznala so smiechom v hlase dcéra Linda. „Každý deň. O všetkom. Trošku bojujeme, ktorá má pravdu,“ doplnila ju mama Adriana.

„Pohádame sa ráno, ale o dve hodiny sa zase udobríme,“ pokračovala tínedžerka. „Aj skôr, lebo sa máme veľmi rady, ale zároveň dve ženy v jednej domácnosti, nie je to ľahké,“mykla plecami Kmotríková, ktorá je podľa jej dcéry tvrdohlavá. „Nie, to nie je tvrdohlavosť, to je istota toho, čo jej radím, a viem zo svojej skúsenosti, že jej dobre radím,“dodala jojkárka.

Adriana Kmotríková (49)
Adriana Kmotríková (49)
Zdroj: archív

FOTO NÁJDETE V GALÉRII