Posledná Miss Československa z roku 1993 Silvia Lakatošová si nedávno zbalila kufre a odletela za gréckym slnkom a energiou na ostrov Kréta. Nešla však úplne za oddychom, ale dôvodom je sústredenie finalistiek súťaže krásy Miss Universe, ktorá sa tento ročník spojila, a tak sa v Grécku zišli slovenské i české krásky.

Baby si okrem cvičenia, nácviku choreografie a spoznávania sa navzájom užívajú aj kúpanie v mori a to nevynechala ani niekdajšia misska Silvia Lakatošová. Brunetka si síce na seba navliekla celé plavky, no jej dokonalé krivky jej bude závidieť nejedna žena.
Silvia totiž všetkým ženám, ktoré majú krátko pred 50-kou, dokazuje, že vek je skutočne iba číslo a čím je staršia, tým je atraktívnejšia.

A doteraz to najviac predviedla v ostatnej sérii markizáckej tanečnej šou Lets Dance pred rokom a pol, kde sa jedno kolo premenila na sexi Sandy z Pomády. Lakatošová vtedy v čiernych legínsach a dokonalou postavičkou zatienila všetky mladšie dámy vrátane 23-ročnej Emmy Drobnej či 30-ročnej Lenky Vavrinčíkovej. A niečo podobné sa deje teraz na horúcej Kréte. Silvia ako vystrihnutá z filmu Modrá lagúna predvádza zmyselné pózy a sexi dekolt, kde vidno i niečo viac. Mama dvoch detí tak schovala do vrecka všetky finalistky súťaže...

Riaditeľka súťaže si aj schuti zaplávala.
Riaditeľka súťaže si aj schuti zaplávala.
Zdroj: Profimedia

SEXI ZÁBERY LAKATOŠOVEJ V PLAVKÁCH NÁJDETE V GALÉRII >>

Mohlo by vás zaujímať: