Filip krátko po Nelinom dramatickom pôrode neskrýval hnev, ktorý pramenil z jej pôrodnej asistentky. „Nelka sa rozhodla, že bude mať pri pôrode okrem mňa aj pôrodnú asistentku či dulu, alebo akokoľvek to chceme nazvať. Povedal som, že ja som za to, aby to boli normálni lekári, čiže sa našiel kompromis, že bude rodiť na známej súkromnej klinike u doktorky, ktorá nám rodila aj syna.“K tomu však nedošlo a Pocisková priviedla dcérku na svet v aute.

„V podstate ja tú dulu viním do veľkej miery za to, do akej situácie sa to proste dostalo. Ale hovorím, nie je to úplne že zlosť, len človeku napadajú scenáre, z ktorých vám behá mráz po chrbte,“povedal nám krátko po pôrode Tůma. A hoci by sa mohlo zdať, že na túto ,,kovbojku“, ako to on vtedy nazval, s odstupom času zabudol, opak je pravdou.

Herec sa k téme „dula“, stále vyjadruje negatívne.
Herec sa k téme „dula“, stále vyjadruje negatívne.
Zdroj: tv markíza

V obľúbenom seriáli Oteckovia, v ktorom hrá Filip manžela Moniky Hilmerovej a s ktorou vychovávajú troch chlapcov, je televízna Lucinka opäť tehotná a čaká malú Vladenku. Blondínka sa rozhodla, že štvrtý pôrod absolvuje do vody za asistencie duly. A Tůma dal svoje rozčarovanie a rázny nesúhlas poriadne najavo dokonca aj v televíznom seriáli!

„Mamička sa rozhodla porodiť dieťa do vody. Len ešte stále neviem, či to bude dcéra alebo mlok! Ty si sa rozhodla utopiť moju dcéru a ja sa nemôžem ani vyjadriť? Aj tak je to divné, že ženy takto s pôrodom špekulujú. Rodiť niekde do kade!“začal nadávať v Oteckoch a každému divákovi bolo okamžite jasné, že si spomína na dramatické okamihy, ktoré zažil s Nelou.  Aby toho nebolo málo, pred kamerami sa drsne vyjadril aj na adresu duly.

Podobnú situáciu ako v živote, zažije Filip aj v seriáli.
Podobnú situáciu ako v živote, zažije Filip aj v seriáli.
Zdroj: tv markíza

„Lucia si vymyslela takú sprostosť, že chce rodiť do vody! Je to somarina! Ja len hovorím, že je určite lepšie, aby bol pri pôrode normálny lekár s dlhoročnou praxou a nie nejaká šialená babizňa s certifikátom!“rozčuľoval sa ďalej. „O akej babizni hovoríš?“opýtali sa ho v pizzerii. „On myslí dulu. Ja som urobila tú chybu, že som sa mu snažila vysvetliť jej prínos pri pôrode,“vysvetľovala Hilmerová.

„Žiadna šialená ženská pri pôrode mojej ženy nie je prínos, ale šialenosť! Práve som sa rozhodol, že budeš rodiť v súkromnom sanatóriu a tam žiadna dula nebude! Aj keby som mal predať obličku!“ zaklincoval to. A keďže Monika bude v Oteckoch nakoniec rodiť v aute, je jasné, že Filip vložil do seriálu vlastnú dramatickú skúsenosť.

ZÁBERY NELY TESNE PO DRAMATICKOM pôrode v našej GALÉRII 

Mohlo by vás zaujímať:

Myslíte si, že za to naozaj môže pôrodná baba? Vyjadrite sa v diskusii pod článkom...