Ako príklad stačí uviesť exotickú Veroniku ,,Ronie" Adamičkovú, ktorá dievčenskú skupinu opustila pred niekoľkými mesiacmi a momentálne má našliapnuté na úspešnú sólovú kariéru. ,,S babami sme zadobre, ale mala som pocit, že stagnujeme a chcela som sa pohnúť ďalej a skúsiť to sólo," povedala nám mladá speváčka. Ronie má na konte niekoľko vystúpení s úspešnými menami slovenského šoubiznisu.

VIDEO Ďalší výstrelok Ferencovej z Kolesa šťastia: Beta už nevie, čo od dobroty!

V takejto zostave skupinu už neuvidíte.
V takejto zostave skupinu už neuvidíte.
Zdroj: Facebook L.W.

Ferencová z Kolesa šťastia si nedá pokoj: Svoj neúspech zhadzuje na scenáristov

V takejto zostave už Forsomeone zrejme vystupovať neuvidíte. Zľava Ronie, Laura, Betka a Michaela.
FOTO: Facebook L.W.

Adamičková na letných festivaloch sa pravidelne objavovala po boku Adama Ďuricu či Igora Kmeťa a momentálne boduje duetom so spevákom Tomim Popovičom. Úspech svojím speváckym talentom žne aj blondínka Laura Wengová. Tá naposledy zahviezdila práve na narodeninovom koncerte legendárnej Mariky Gombitovej a fanúšikovia ju často mohli vidieť  napríklad aj po boku speváčky Tiny.

Ronie má našliapnuté na úšpešnú speváku kariéru.
Ronie má našliapnuté na úšpešnú speváku kariéru.
Zdroj: Facebook V.A.

Ronie má našliapnuté na úspešnú sólovú kariéru.
FOTO: Facebook V.E.

Podľa našich informácii hudbou žije aj najmladšia Michaela Chovancová, ktorá však ešte stále študuje. A Betka? Tú častejšie vidieť ako predvádza tančeky na televíznych obrazovkách. Vyzerá to tak, že spevu sa venuje už len občas, keď nakrúca videá na sociálne siete. S budúcnosťou skupiny je to teda otázne. Veď aj na ich oficiálnej fanpage na známej sociálnej sieti pribudol posledný príspevok pred vyše mesiacom

Svojimi tanečnými kreáciami irituje divákov.
Svojimi tanečnými kreáciami irituje divákov.
Zdroj: TV Markíza

Betka sa momentálne venuje najmä iritovaniu divákov
FOTO: TV Markíza