Novým farmárom týždňa je direktívny Peter z Nových Zámkov. A k nemu akosi čoraz viac inklinuje východniarka Nika. Podľa ostatných ju však statný kominár iba využíva. „Peťo a Maťo povedali, že Maťo si vezme Mirku, bude z nej vyťahovať informácie a bude sa ju snažiť motať a Peťo Niku. Myslím si, že sú natoľko v ha*zli, že by to vedeli urobiť a ešte sa na tom smiať v kuchyni,“povedala do kamery sexica Kristi.

A Petrovi plán aj vychádza. Nika sa totiž večer usadila v jeho farmárskom domčeku a spoločne si hrkútali. Očividne mali kopec tém, pretože kamera ráno odhalila, že temperamentná východniarka v jeho mäkučkej posteli aj prespala. Divákom sa však naskytne pohľad ako z pornofilmu.

Peter, úplne nahý, odhrnie perinu, a hoci vie, že na sebe nemá absolútne nič, zastrihá nohami tak, že mu je vidno až do žalúdka. Vedľa bude stále spinkať spokojná Nika zababušená až po uši. No a ktovie, čo sa tam odohrávalo počas noci, keďže Peter sa ráno zobudil v Adamovom rúchu... Na ich nočné zážitky sa môžete tešiť zajtra večer na Markíze.

Východniarka Nika
Východniarka Nika
Zdroj: tv markíza

NECHUTNÉ HOLÉ FOTKY NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež: