Kmotríková patrí medzi naše moderátorské stálice, čo dokazuje už niekoľko rokov na televíznej obrazovke. Okrem skvelej práce, ktorú odvádza, je aj veľkou bojovníčkou. Nie je žiadne tajomstvo, že ju v posledných rokoch potrápili vážne zdravotné problémy. Pred tromi rokmi jej lekári našli nádor v mozgu a v septembri 2017 aj nádor na maternici. Vďaka úspešnej liečbe sa Kmotríková mohla napokon vrátiť do svojej milovanej práce.

Dôvodom jej úsmevu však dnes nie je len víťazstvo nad zákernou chorobou, ale aj láska, ktorá jej na jar tohto roku vstúpila do života. Odkedy sa totiž moderátorka pred rokmi rozviedla so svojím jediným manželom Ivanom Kmotríkom, žiadneho oficiálneho partnera nemala.

V dome v Záhorskej Bystrici býva Adriana so svojimi dvomi deťmi,
V dome v Záhorskej Bystrici býva Adriana so svojimi dvomi deťmi,
Zdroj: Matej Kalina

Až v marci sa prevalilo, že sa zamilovala do sympatického Záhoráka Jozefa, s ktorým sa už dlhší čas stretáva. Aj vďaka nemu je teraz naozaj šťastná. Kým ešte donedávna blondínka pravidelne jazdila autom za svojím priateľom do Malaciek na nočné návštevy, týmto cestám najnovšie odzvonilo.

Fotografovi denníka Plus JEDEN DEŇ sa podarilo niekoľkokrát nafotiť Jozefa, ktorého auto v poslednom období často zvykne parkovať pred Kmotríkovej domom v Záhorskej Bystrici. Ešte v júni, presne na moderátorkine meniny, Jozef strávil u nej nielen večer, ale aj noc. Keď na druhý deň ráno odchádzal z domu známej jojkárky, vyzeral šťastne a spokojne.

Záhorák Jozef tvorí s moderátorkou pár od marca tohto roka.
Záhorák Jozef tvorí s moderátorkou pár od marca tohto roka.
Zdroj: VLADO BENKO JR.

Napriek tomu, že krátko nato sa v médiách objavila informácia o ich rozchode, všetko nasvedčuje tomu, že to tak vôbec nie je a dvojica je spolu i naďalej. Jozef je u moderátorky „varený pečený“. Naše zábery potvrdzujú, že párik čoraz častejšie trávi spoločný čas v jojkárkinom dome.

Kmotríková si s najväčšou pravdepodobnosťou svojho partnera už aj nasťahovala k sebe domov. Vyzerá to tak, že blondínke sa vo vzťahu s mladším Jozefom darí a po jeho boku tak konečne po dlhom čase našla vytúžené šťastie. Ona sama však svoj vzťah odmieta komentovať.

FOTO KMOTRÍKOVEJ MILENCA NÁJDETE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať:

Ako vnímate Komtríkovej o 11 rokov mladšieho priateľa? Napíšte nám do komentárov...