Tvorcovia si v novej sérii SuperStar zvolili naozaj netradičné priestory – nakrúca sa v historických priestoroch bývalej Živnostenskej a Zemskej banky, kde v súčasnosti okrem iného sídli aj múzeum. Veď už aj Super výber prebiehal na netradičných miestach: Budova bývalých oceliarní v Kladne a pláž v centre Prahy dodali speváckej šou úplne inú a jedinečnú atmosféru.

Semifinále v bývalej banke!

„Aj pre semifinále sme chceli nájsť jedinečné priestory, v ktorých sa možno bežne nenakrúca, ale o to sú vzácnejšie. Sme veľmi radi, že sa nám to podarilo a obidve semifinálové kolá sa odohrajú v krásnych, historických priestoroch bývalej banky,“ povedal kreatívny producent a režisér SuperStar Pepe Majeský.

Priestory na semifinále SuperStar dýchajú históriou.
Priestory na semifinále SuperStar dýchajú históriou.
Zdroj: TV Markíza

Prípravy na semifinále v historickej budove.
Foto: TV Markíza

Jedinečná budova sa nachádza v historickom centre Prahy a postavená bola už koncom 19. storočia. Supermoderné štúdio tak vznikne v priestoroch staručkej banky. Desiatky technikov, zvukárov, dekoretérov a ďalších členov štábu tak makajú už od piatku, aby bolo všetko tak, ako má byť.

Priestory na semifinále SuperStar
Priestory na semifinále SuperStar
Zdroj: TV Markíza

Historická budova zvonka.
Foto: TV Markíza

Poznáme tajomstvo 1. semifinále SuperStar: Týmto nás chcú ohúriť!

„Po dlhom čase sa opäť vraciame ku komornejšiemu semifinále, kedy bude v publiku menej ľudí, spevákov budú sprevádzať aj sláčikové nástroje a lepšie vyznejú ich hlasy. Verím, že pre súťažiacich aj všetkých divákov to bude veľký zážitok,“ dodal Pepe Majeský.