Predošlých 9 sérií moderovala ostrieľaná Kveta Horváthová. Tá mala vždy na pľaci rešpekt a súťažiaci jej nikdy nepapuľovali a čo povedala, to platilo. Minulý rok nastala zmena. Novou moderátorkou sa stala Evelyn, ktorá mala dovtedy skúsenosti len s točením videí na Facebooku. Diváci ju neustále kritizovali, že s Kvetou sa nemôže porovnávať. Aj preto, keď televízia oznámila, že jej zverujú aj 11. sériu, mnohí boli prekvapení.

Blondínka však na sebe zamakala a vidno jej obrovský pokrok. No kým v 10. sérii sa borila s moderátorskými problémami, teraz jej strpčujú pôsobenie pred kamerami súťažiaci. Viacerí ju absolútne nerešpektujú a dávajú jej pocítiť, že to, čo povie, majú „v paži“. Prvýkrát to komička zažila nedávno počas súťaže o relax zónu. Vtedy sa mali západniari a východniari plaziť po zemi a dotknúť sa o seba lícami.

Evelyn zažila na Farme otrasné chvíle.
Evelyn zažila na Farme otrasné chvíle.
Zdroj: tv markíza

Vyhral východ, no statnému Matejovi sa to nepáčilo a začal hulákať, že druhá strana porušila pravidlá. ,,Matej, aký máš problém? Jasne som videla, že vyhrali východniari!“praskli jej nervy. No ten začal po nej pred všetkým ziapať a rozzúrenej Evelyn praskli nervy: „Otoč sa a odíď! Choď preč!“ reagovala blondínka, na ktorej bolo vidieť, že je z jeho správania úplne vykoľajená.

 

No to ešte netušila, čo príde o pár dní. Skupiny tentoraz bojovali o relax zónu v štafete. Vyhral východ, no keďže počas behu stratili jeden pukanec, výhra nakoniec pripadla západu. A to sa Matejovi a Petrovi nepáčilo a začalo vrieskať, že jej na relax zónu kašlú. ,,Čiže ty si sa rozhodol, že teraz budeš demotivovať ostatných?“ predýchavala Evelyn.

„Len blbec by sa tešil z takej výhry!“ručal po nej Matej. „Matej ziapal po Evelyn a tá úcta tu evidentne nie je,“povedala súťažiaca Iveta. Evelyn tak relax zónu zobrala obom skupinám a doslova zo statku zutekala. Slzy mala na krajíčku. Keď dnes zavíta medzi farmárov, stále v nej bude vrieť. „Z toho, čo sa včera odohralo, som bola v úplnom šoku. A veľmi nepríjemne ma to prekvapilo... Bolo to hrozné!“ bude ledva lapať po dychu.

EROTIKU NA FARME SI POZRITE V GALÉRII

Mohlo by vás zaujímať: